Očima Ivana Motýla
Kdo oslavil MDŽ, podpořil Lenina i okupaci Krymu

09.03.2014 17:00 Glosa

Oslavili jste důkladně Mezinárodní den žen? Tak vězte, že jste složili poklonu radikální bolševičce Kláře Zetkinové, jejímu příteli Vladimíru Iljiči Leninovi a potažmo i jejich myšlenkovému dědici Vladimíru Putinovi. MDŽ zůstal komunistickým svátkem, a jen bůh ví, proč se Češi tohle reziduum minulosti snaží stále přetvářet v něžnou oslavu ženství.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • alanalan (42 hlasů) 09.03.2014 20:12

  Pane bože to je ale vůl.

 • Richard Rozky (27 hlasů) 09.03.2014 20:49

  Autorem článku (podepsaný nějaký p.Motýl) je skutečně vůl - diletant,...

 • humanitární bombometčík (24 hlasů) 09.03.2014 22:06

  Motýle, ještě jste zapomněl napsat, že každý, kdo se vozí červenými...

 • Jan Červenka (23 hlasů) 09.03.2014 21:40

  Nevyhlásili teď někdy nějakou soutěž o nejhloupější komentář roku, že...

 • František Opluštil (18 hlasů) 09.03.2014 21:18

  Ivan Motýl, autor tohoto článku, jen opět potvrdil myšlenku Jana...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Autor bude úspěšný v soutěži o Zlaté péro Josepha Goebbelse.
Ale za peníze ten novinářský hnůj dokáže sepsat cokoliv.

4 hlasy

No tak jestli může oficiální články psát takovýhle nevzdělaný slinta, potom se divím, že jsem už nedostal Nobelovku za novinařinu, zatím co on za nevědomou blamáž. :(:(:(

4 hlasy

Myslím, že Motýl dosáhl svého; dostane přidáno!

3 hlasy

Mezinárodní den žen

Mezinárodní den žen (ve zkratce MDŽ), připadající každoročně na 8. března, je původem socialistický svátek, jde však o mezinárodně uznávaný den stanovený Organizací spojených národů k výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908. Svátek žen byl poprvé slaven 28. února 1909 po vyhlášení Americkou socialistickou stranou. Od roku 1911, kdy byl poprvé slaven v Německu, Rakousko-Uhersku, Švýcarsku, Dánsku a USA, mezi jeho cíle patřilo volební právo žen, od roku 1975 pak je připomínán jako den mezinárodní solidarity žen za rovnoprávnost, spravedlnost, mír a rozvoj.
Demonstrace žen na konci zimy, tradičně o nedělích, se nejdříve konaly v USA na popud tamní Socialistické strany USA; velké shromáždění za volební právo žen se konalo 8. března 1908 v New Yorku. Na první mezinárodní ženské konferenci Druhé internacionály v Kodani v srpnu 1910 prosadila německá socialistka Clara Zetkinová pořádání mezinárodního svátku, tehdy ještě bez určení pevného data.
Datum 8. března se ustálilo až po 1. světové válce, zejména pod vlivem velké demonstrace v Petrohradě roku 1917 těsně předcházející únorové revoluci, která se konala poslední neděli v únoru dle juliánského kalendáře, což odpovídá 8. březnu kalendáře gregoriánského. Svátek se rychle rozšířil, jeho obsah kolísal od politického a feministického protestu po apolitickou socialistickou obdobu Svátku matek.

7 hlasů

Vráno,Vráno tebe si museli vymyslet a nebo zaplatit (za 2.je správně)a doufám že až ty budeš dementní že tě to bude bolet a bude to trvat dlouho protože tebe nemohl zplodit člověk.

5 hlasů

Pěkná pitomost. Podle stejné logiky slaví Lenina i každý Vladimír, který si dovoluje slavit svůj svátek... ;o(((

4 hlasy

Je fajn, že ten komentář rozzuřil pár místních komoušů a snad jim trošku zkrátil život. Jinak ale nemá žádný význam, kromě dementních důchodců už dneska nikdo ani neví, co to MDŽ je a nikoho ten komoušskej svátek nezajímá.
A to je dobře.

5 hlasů

Pro Vávru a ostatní, kteří už dneska neví:

Významné dny České republiky

8. března Mezinárodní den žen
12. března Den přístupu České republiky k Severoatlantické smlouvě (NATO)
28. března Den učitelů
1. května Svátek práce (svátek - den pracovního klidu)
5. května Květnové povstání českého lidu
27. června Den památky obětí komunistického režimu
11. listopadu Den válečných veteránů

2 hlasy

1.květen se slavil už za Batě..

0 hlasů

Je vidět že pro redaktory Týdne nemá modré jezírko slušnosti dno.Jen tak dál a osud ODS budiž vám vzorem.

7 hlasů

Vydělávám dost, opít se mohu kdykoliv a klidně se mnou může pít i moje žena.Na Klaru Zetkinovou jsme už zapomněli.

0 hlasů

pravicacke hovada nedovoli dnesnim prodavackam odskocit si na hajzl....MDZ ma opet smysl

11 hlasů

On bude asi problém v tom, že čeho se bolševik dotkl, to znehodnotil. Ať již to byl 1. máj, MDŽ, nebo MDD. V zemích, kde komunisti nebyli u moci, to berou normálně, u nás to získalo nelibý puvér nucené povinnosti a organizovanosti, nasáklý komoušskými kecy. Kdo se ale s minulým režimem ztotožnil, tak ten smrad necítí...
Moje matka to organizované veselí s rudými karafiáty a prosáklé chlastem nesnášela. V tento den si brala dovolenou a vždy říkala, že ona má svátek v květnu na Den matek...
Ale každému co jeho jest...

5 hlasů

á už to i z této strany to chytá smrdutou patinu ...

0 hlasů

Konečně to někdo vyjádřil naprosto trefně. Všechny další hrátky a bitky okolo Motýlovy autorské nadsázky jsou zbytečné.

4 hlasy

A na mě jste Motýle zapomněl? To od vás není hezké!

3 hlasy

Motýla musím pochválit, protože statisticky vypozoroval, že denně umře deset komančů..a že to je ale málo...

2 hlasy

Tak jsem popřál manželce k MDŽ a podpořil jsem podle toho vola, který to tady sesmolil, soudruha Lenina. Teď neví, jestli mám slavit svátek práce, abych nepodporoval nějaké imperialisty.

8 hlasů

Já myslel, že bolševici vyhynuli, ale oni žijí dál. Třeba v podobě Motýla.

4 hlasy

..je ale fakt, že V.I. Lenin byl určitě také přesvěedčen hluboce o tom, že Krym patří k Rusku...

1 hlas

MDŽ se slavilo všude.Byl to však spíše důvod k napití.My jsme kupovali kytky a ženy pití

3 hlasy

A chlastalo se společně. Nikdy jsem neměl tenhle "svátek" rád, protože sloužil jako záminka pro ožíračku a následné orgie. A pan Motýl je naprosto vedle když se nám tu snaží vsugerovat nějaké politické motivy. Ten článeček je naprosto hloupý a mimo.

10 hlasů

Děkuji a žasnu :o)
Tento svátek jsem neměl nikdy rád, ale napsat takové hovadiny .... :o))

1 hlas

Mám takový dojem, že Ivanu Motýlovi nejde ani o to, co napíše, ale o to, aby si jeho glosy si čtenáři všimli. Uvádím to proto, že byly časy, kdy tady na Týdnu reakce diskutujících četl a se svými oponenty i polemizoval, neváhal ani uvést odkaz, např. okopírovat odstavec z Rudého práva. Popisuji osobní zkušenost s jeho dřívějšími glosami. I když jsem s ním nesouhlasil, tak jsem si jeho přístupu svým způsobem cenil.To však už dávno neplatí. Domnívám se, že nyní mu jde spíš o to, aby se jeho občasné glosy co nejvíce četly. Buď provokuje nebo píše i hlouposti, kraviny, voloviny ... , je v podstatě jedno jak to nazveme. Sám v této glose naznačuje, že mu je v podstatě jedno, že mu diskutující budou nadávat. Jde mu patrně o to, aby něčím zaujal. Možná, že podle toho je i hodnocen.Srovnejte si v seznamu nejčtenějších článků postavení jeho glosy, resp. počty diskutujících. Ostatní články zůstávají téměř bez diskutujících. Nedivím se, že jeho glosa k MDŽ má "ohlas".

5 hlasů

Je otázkou jsetli jim nevyrábíme peníze, tím že se tady rozčilujeme na diskusích. Tak nějak mi připadá, že si za 30,- Kč koupí tyto "noviny" normální člověk na zkoušku, poprvé a naposledy

4 hlasy

Vystihl jste to naprosto přesně.

4 hlasy

Nejhloupější článek za posledních deset let!

6 hlasů

Špatná zpráva pro Krym. Podle autora kdo letos oslavil MDŽ, podpořil i komunisty a Putinovu okupaci Krymu. MDŽ ale oslavují v řadě západních států.Mám před sebou německý kalendář a tam je 8. březen označen jako "Weltfrauentag",. Jestli tím i Německo podpořilo komunisty a Putinovu okupaci Krymu, tak to úplně mění mezinárodní situaci. Sám jsem se po přečtení tohoto článku zastyděl, že jsem dal ženě kytku.

7 hlasů

Před několika lety jsem byla 8. března v Itálii. Skoro každý nesl nějakou kytku - třeba malou, květ narcisky. Zřejmě to byli všechno komunisti. Sice je fakt, že v Itálii bývali komunisté i ve vládě, ale že by tam těch komunistů bylo tolik?

0 hlasů

Motýla tady snad vydržují jako úda, pro zvýšení počtu příspěvků. Ty woe, a tohle hovado mělo dělat učitele! Ještě že začal dělat toho novináře. I když ho většina svéprávných šéfredaktorů kopla zakrátko do řidi!!to není jediný článek podobné "ynteligence"!!

7 hlasů

a jakou barvu má auto Ivana Motýla, no já jen aby se nejednalo třeby o převlečeného provokátéra

0 hlasů

Omlouvám se, že jsem zaslal svůj příspěvek dvakrát. V tom níže jsem v jednom případě nazval pana Motýla omylem panem Klímou. Za což se omlouvám.

0 hlasů

Tak Klímu jste tím srovnáním urazil jen o trochu víc. Ale jen o trochu. :-)

3 hlasy

Přečetl jsem si pozorně článek pana Ivana Motýla! Nerad bývám soudcem, už jenom pro to, že v roce 1989 jsem byl krátce po vojně a oslav MDŽ jsem si příliš užít nestihl. Avšak dle mých rodičů se slavilo mezi prostými lidmi především jako výraz vděčnosti a úcty všem ženám jako takovým. Nikdo si nedobil na tento svátek okna srpy a kladivy, nikdo z obyčejných lidí nechodil stát stráž k sochám V.I. Lenina! Jen a pouze muži obdarovali ženy kytičkou, polibkem, eventuálně malým dárkem. To s čím to tu pan Motýl stotožňuje a spojuje je čiré hlupáctví a falešný populismus. Je mi malinko divné, že mu ani není hanba a trapně něco podobného uveřejnit? Adolf Hitler zavedl v roce 1938 po obsazení Čech a Moravy tzv. jízdu vpravo! To znamená, že všichni dnešní řidiči musí byt podle pana Motýla potenciální náckové, nebo minimálně sympatizanti Adolfa Hitlera. Bohužel my jsme se naučili v dnešní době naslouchat západu a USA ředě nesmyslům a stupiditám. Mnohdy i nebezpečným. A vše dobré a funkční jsme šmahem odmítli, zavrhli nebo zakázali! Také to tak proto v naší zemi vypadá!

6 hlasů

Přečetl jsem si pozorně článek pana Ivana Motýla! Nerad bývám soudcem, už jenom pro to, že v roce 1989 jsem byl krátce po vojně a oslav MDŽ jsem si příliš užít nestihl. Avšak dle mých rodičů se slavilo mezi prostými lidmi především jako výraz vděčnosti a úcty všem ženám jako takovým. Nikdo si nedobil na tento svátek okna srpy a kladivy, nikdo z obyčejných lidí nechodil stát stráž k sochám V.I. Lenina! Jen a pouze muži obdarovali ženy kytičkou, polibkem, eventuálně malým dárkem. To s čím to tu pan Motýl stotožňuje a spojuje je čiré hlupáctví a falešný populismus. Je mi malinko divné, že mu ani není hanba a trapně něco podobného uveřejnit? Adolf Hitler zavedl v roce 1938 po obsazení Čech a Moravy tzv. jízdu vpravo! To znamená, že všichni dnešní řidiči musí byt podle pana Klímy potenciální náckové, nebo minimálně sympatizanti Adolfa Hitlera. Bohužel my jsme se naučili v dnešní době naslouchat západu a USA ředě nesmyslům a stupiditám. Mnohdy i nebezpečným. A vše dobré a funkční jsme šmahem odmítli, zavrhli nebo zakázali! Také to tak proto v naší zemi vypadá!

2 hlasy

Pro Ukrajinu je teď nejdůležitější, aby si udržela přístup k moři....nejlíp vyjednat pro Oděsu statut svobodného města, jako měl Terst za Rakouska -Uherska po Garibaldim...

0 hlasů

Voloďa Putin mi včera večer volal, a já se ho ptal, jestli mu nevadí, že Bohuš Sobotka neuzná referendum na Ukrajině..a von nevěděl , kterejpak to je, on si myslel, že je to manažer od těch holek Pussy Poi...jo aže EU , Kanada, Německo i Česko zmrazí konta komusi...to ho fakt dostalo....strašně se smál...divil by se, kdyby tam nějaký blb konto měl...

4 hlasy

:-) Já se snad poseru smíchy. A to díky panu Motýlovi, který rozpoutal tuhle estrádu.

1 hlas

..Voloďa říkal, že proti vstupu zbytku (neruské) Ukrajiny do EU nic nemá...to říkal od začátku...

0 hlasů

Jéžišmarjá kdo může platit takové omezence typu Motýl. To stejné, jako za totáče plodili své pitomosti nějaký Kojzar, nebo Jambor Rudém právu. Je vidět, že blbost je velmi dědičná, ale co je horší, že takoví blbové mají stále nutkání svými pitomostmi "oblažovat" ostatní.

8 hlasů

Obyvatelům Krymu vzrostl za týden důchod čtyřikrát, to je důvod k oslavám...já nechápu, že o tom nikdo nepíše...včera to říkala redaktorka z přímého vstupu v rozhlase..a hned ji teda zatli tipec....ale redaktorka ze studia se ptala "experta", jestli je to možné...a on řekl "..no tak ano, v Rusku jsou důchody čtyřikrát vyšší než na Ukrajině.."

4 hlasy

Tak kvůli čtyřnásobnému zvýšení důchodu by většina Čechů prodala svou duši Rusům taky...

6 hlasů

..já teda určitě...celé východní Německo prodalo NDR za západní marku a džíny...

2 hlasy

..hloupý je kdo dává a ještě hloupější, kdo nebere....jinak já ti, Henex, na tvoje ideály zvysoka seru...víš to, Henex..víš to, že jo...

3 hlasy

Henex, jinak já študýroval v ČSSR ve městě Gotvaldov, v NDR ve městě Karl-marx -Stadt, v SSSR ve městě Leningrad..a už nejsou ani ty státy ani ta města...teda , kdyby utrpěl újmu za jejich ideály, to mne fakt sralo...já na ně ale sral, takže jsem neutrpěl žádnou újmu...

1 hlas

Tož zima skoro nebyla, takže Motýl našel spoustu lysohlávek a je zhulenej , jak zákon káže a redakce Týdne zřejmě rovněž, jinak si to vysvětliti nelze, tohle by za střízliva nenapsal ani svazák Jasánek, redaktor závodního časopisu Rudá vatra

6 hlasů

kdo teď vlastně okupuje ten Krym??? Rusové nebo Ukrajinci...

0 hlasů

Momentálně hajný, bo se nasral a vyhnal je všechny.

2 hlasy

Něco takhle blbého by nenapsal ani Xaver neblahé paměti. Pro ty co nevědí kdo byl Xaver připomínám, že to byl novinářský demagogický normalizační poskok působící těsně po srpnové okupaci v letech 1968-69. Vždy jsem myslel, že je ve své tupé servilnosti k režimu nepřekonatelný, ale teď vidím, že Motýl je ještě daleko lepší. Slátat MDŽ a Putina by opravdu nedokázal ani ten Xaver.

11 hlasů

Tak si přátelé představte, co se mi dnes ráno přihodilo. Majitel naší firmy má 4 auta (audi, audi, mercedes a audi), všechna červená. MDŽ jsme samozřejmě v pátek slavili, protože jsme ještě nevěděli, že to je podpora Lenina. Dnes ráno jsem šel za šéfem a řekl jsem mu, že jsme asi s tím MDŽ udělali chybu, protože pan Motýl napsal tenhleten článek. Taky jsem mu řekl, že těmi svými rudými auty vlastně podporuje komouše a Putina, že by je měl nechat přebarvit třeba namodro. A víte co mi řekl? Že jsem kretén a že Motýl je pablb a že Zeman měl s těmi novináři pravdu! Chápete to? Takový kapitalista, a ve skutečnosti je to kryptokomunista!

18 hlasů

Tak v tom, že jsi kretén, měl šéf pravdu...

4 hlasy

Asi jako ty, viď?

4 hlasy

Hochu na henexe nemá nikdo, henex není kretén, henex je omyl přírody.

2 hlasy

:-)

1 hlas

PPS mania - francie
8 Mars, joyeuse fête des femmes
(překlad pro idioty : 8. březen, radostný svátek žen)

Ale asi takový argument pro nevzdělance je zbytečný, oni neví co je pps, kde je Francie ...
A Motýl o napsání takové informace nestojí, za tu by asi nic nedostal...
To už je lepší nadpis: Matuš si zlomil penis
nebo: Deset zajímavostí o prsou
Bulvár nejen v diskuzi ...

4 hlasy

Paní Dášo, s Vašimi příspěvky v drtivé většině souhlasím, jsou vždy rozumné a slušné. Dnes se ale musím trochu ohradit proti Vašim "idiotům", kteří nemluví francouzsky. Kromě češtiny a slovenštiny ovládám dalších 6 jazyků, z toho 4 na tlumočnické úrovni. Jedním ze světových jazyků, které ale neovládám, je francouština. (I když Vaší větě jsem samozřejmě rozumněl). Přesto si nemyslím, že bych z tohoto důvodu musel být idiot.

0 hlasů

Divíte se? Jaký pán (Plesl), takový krám (Týden). Bulvární novinář = bulvární plátek.

5 hlasů

Přečetla jsem si diskuzi až dnes, prostě sranda. Část diskutujících se snaží dokázat, že Motýl je blb a druhá část okamžitě naježená pere každého kdo s Motýlem nesouhlasí, že je komunista.
Prosím vás je to zbytečné. MOTÝL SE TĚMA PROTIKOMUNISTICKÝMA ČLÁNKAMA ŽIVÍ !
pochopí te to? ON NIC JINÉHO NEUMÍ A JÍST SE CHCE ! Tak ho nechte, stejně jako ty jeho přitakávače. Kdo má trochu inteligence, tak se nenechá jedním idiotem vytočit, když se musí něčím živit.
P.S. Jenom by mne zajímalo kolik mu to měsíčně hodí abych to mohla porovnat s prodavačkou v kapitalistickém marketu. Doufám, že je to méně, přece takové kraviny nemohou být lépe placeny než opravdová práce.

8 hlasů

Oslav sv. Valentýna - Posílíš mír! Jo, doba se mění. Chybí-li argumenty, nastupuje propaganda.
Američtí politici sice Rusko většinou nenávidí, ale většina Američanů chová vůči Rusku nebo Rusům jen velmi málo negativního sentimentu nebo obav. Je pro to řada důvodů:
Zaprvé, stále více lidí na Západě začíná chápat, že nežije v demokracii, ale v plutokracii představované jedním procentem, a mají tendenci brát oficiální propagandu více než s odstupem (což je mimochodem přesně to, co dělala většina lidí za sovětských dob v 80. letech). Dále, stále více lidí na Západě, kteří se staví proti plutokratickému imperiálnímu řádu, který je ožebračuje a dělá z nich otroky korporací, chová vůči Rusku a Putinovi sympatie, za jeho „postavení se grázlům ve Washingtonu“. Ale ještě důležitější je fakt, že v rámci bizarního zamotání historie zastupuje dnes Rusko hodnoty, které včera zastupoval Západ: mezinárodní právo, pluralismus, svobodu projevu, sociální práva, anti-imperialismus, vystupování proti intervencím v suverénních státech, odmítnutí válek coby prostředku řešení sporů atd.

10 hlasů

Pane Motýle, váš přáspěvek a zavřená diskuze, to byla pro některé zdejší rudé aktivisty smrtící kolapsová kombinace - a za to dík:)))) Oni si to po otevření diskuze všichni zase doplivou, co v nich přes víkend zůstalo, ale ta představa, jak tu soptili a nemohli se přihlásit a vynadávat - ta mě baví ještě teď:))

5 hlasů

Uvažuju občas, co vy jste za lidskou zrůdu. Nemáte osobní život, ten trávíte na netu, útočíte, jste naprosto cynická, materiální, hloupá. Každé lidské neštěstí vás pobaví a ještě ho s chutí popřejete dalším lidem. Jistě, je pak logické, proč jste pak v této ulitě nešťastná. Ale ani vás nenapadlo žít trošku kvalitnější život a zkusit kultivovat sebe sama?

11 hlasů

mFelixi Smutný, s mnoha dalšími nicky , zase se lepíte na lidi, protože Týden se vám stal posledním útočištěm? Tak se potáhněte za nos, já se mám fajn, jsem š´tastná, mám pohodovou rodinu, kterou s mužem dokážeme dobře uživit, a tady se chodím odreagovat, když mám práci hotovou. Nerada píšu neslušně - ale to váš asi sere a sám nic takového nemáte, že?:))))))) Jinak totiž na ty vaše zoufalé výkřiky reagovat nejde. Kolik lidí tady chudáčku máte na starosti?:)))) Neporadím vám, ledaže byste si koupil medvídka mývala.

2 hlasy

Prudičova mámo, Vlasto Smutná, np np, jaro jaro, s mnoha dalšími nicky, pouze používám vaše slovní obraty a styl diskuze kterou tady otravujete neustále vzduch. Tak se potáhněte za nos, já se mám taky fajn. A kolik slušných lidí a diskutérů tu máte na svědomí vy?

5 hlasů

Profesionální stalker jako vy už by mohl vědět, že tu chodím je za sebe, když mě na každém kroku pronásledujete. Soudíte lidi podle sebe, sám si nedokážete představit, že byste měl jen jeden nick - a mně je naopak odporné, že bych si tu někde sama sobě odpovídala jiným jménem, jak to děláte vy. Jak se máte jsem se neptala, ale když myslíte, můžete o tom psát. Jedno mi však vzít nemůžete, čisté svědomí. Usvědčujete jen sebe, když píšete, že mám na svědomí kohokoli - kdybych se někoho mohla zbavit, tak se zbavím v první řadě vás, ale bohužel jsem nepřišla na způsob, jak vás setřepat, abyste mi dal pokoj a našel si třeba jiný koníček. Ale vy už jste se patrně někoho zbavil, když tuto metodu znáte.
A na závěr - váš je i zdejší vzduch? Fakt necítíte, jak jste směšný? :)))

3 hlasy

Pani Heleno, neznate nejakeho dobreho lekare? Panu Larouxovi se zase pritizilo a zacina okolo sebe videt viniky vseho mozneho. Vypravel tady, ze delal zrizence v blazinci, takze prosim opatrne:-) Mimochodem ohledne MDZ je v povznesene nalade a vypada to, ze mu prala cela lecebna - Napoleon, Einstein, Stalin, Gottwald a mnoho jinych, se kterymi se zna osobne:-)

3 hlasy

Ty máš tu hlavu opravdu jen na to,aby ti nepršelo do krku. Omlouvá tě jen to,že si zřízenec v ústavu neplnil povinnosti a nezabránil v tvém početí nesvéprávným individuím, která v nestřežené chvíli opustila klecová lůžka a spářila se! Následně ochránci zvířat zabránili interrupci!

0 hlasů

Laroux má nějaký velký osobní problém, ale když mu plivance na Týdnu uleví, tak ať si to užije, zjevně moc radostí v životě nemá:)))

2 hlasy

MDŽ je tradice milá Helenko. Jako vánoce. Vánoce slaví a slavili i ateisti, kteří v nějakého boha a Ježíše nevěří a nevěřili. Stejně tak se slaví a slavil mezinárodní den, kdy muži "různým způsobem" oslavovali ženskou krásu, starostlivost, péči a mnoho dalších jiných vlastností. Projevovali jim úctu. Víte .. pokud Vám nikdo nepřál bude to zřejmě ne proto, že by se "děsil" nějaké asociace s komunisty ale jednoduše proto, že jste slepice, která za to nestojí. Hezký den :)

12 hlasů

Larouxi, ty víš prd, co bylo za socíku MDŽ, o revoluci ti bylo zhruba devatenáct let, tak tady nemachruj, ty "oslavo ženství"...
Ale je docela možné, že jsi z komoušské rodiny a že se to u vás doma rudými karafiáty jen hemžilo. Že se ti stýská po té fondánové bonboniéře, co nosila tvá matka z práce...?

5 hlasů

Já vím přesně co bylo za socíku MDŽ, takže ty Vaše vylhané pohádky můžeš povídat dětem, které tu dobu nezažily a oblbovat se prolhanou Havlistickou špínou nechají.

1 hlas

Alespoň že už to z vás leze, ta zhrzelost za starými socialistickými časy, ta arogance a hnus. Jen ještě něco přidejte, píšete vlastně nejvíc sám o sobě a o tom, jaký člověk vlastně jste.

3 hlasy

Je v tom určitý rozdíl, ovšem nedá se čekat, ře by ho rudý důchodce, vyděšeně zírající na bednu a potom si vybíjejícií frustraci na Týdnu, mohl pochopit.

3 hlasy

No teď jste ukázal, co jste zač: MDŽ obhajují chudáčci, co říkají ženám slepice, ale jednou za rok si potřebujou dát do trumpety a tvářit se, jací jsou ochránci žen. Slepice si nechejte na doma, když to vaší ženě nevadí. V naší rodině se ctily ženy celý rok, muži k tomu nepotřebovali a nepotřebují nápis v kalendáři. A vzpomínám si, jak rodiče tenhle svátek neuznávali, protože to znamenalo, že papaláši u nich v práci budou helekat a tvářit se, že žena je zvířátko, které uctí karafiátem jednou za rok. I já dostávám kytky a milé pozornosti celý rok, nepotřebuji k tomu ani MDŽ ani Valentýna, ale to strejdo s tím vaším slovníkem nemůžete nikdy pochopit:)))

3 hlasy

Já neříkám, ženám slepice. To říkám jen Vám protože se jako slepice projevujete. Předpokládám, že i ženy matky se ve Vaší rodině ctí celý rok a neslavíte tedy ani den matek, že ? A co vánoce? Dáváte si dárky celý rok a neslavíte je? A co velikonoce? Vaječná omeleta denně :D No bezva. Spojovat mezinárodní den žen, který je MEZINÁRODNÍ a je tradicí s nějakou ideologií může jen blb jako Motýl a slepice jako Vy a i kdybyste dostávala od nějakých Motýlů karafiát denně, nic se na tom nezmění.

2 hlasy

Vy posvátné slovo Vánoce vůbec nevyslovujte, jste hrubý arogantní člověk, soudíte jiné a sám jste odpad společnosti. Nerada používám slovo lůza, ale na vás vidím, že jste přímo chodící představitel té zloby, zapšklosti a pravé nevzdělané lůzy. Člověk, který dokáže napsat to, co vy, patří do ateistického světa praporů, hesel a žalářů, a žen pouze 8.března, to milujete, pokud to nevyznávají jiní, tak začnete útočit. Absenci argumentů nahrazujete nadávkami. Ta samota vám nesvědčí, ale na víc už se nikdy nezmůžete.

2 hlasy

To byla pohoda, když přes víkend nešla diskuze. Člověk si přečetl, co je nového a nemusel číst tyhle kraviny...

3 hlasy

Pro mě je to oslava ženy a ne komunismu.

5 hlasů

Pane autore, je vidět jak jste zdejší rudé rozzuřil do běla jako býka červeným hadrem. Děkuji, jen doufám, že to nějakou tu rudou zrůdu kleplo.

5 hlasů

delat v dnesni dobe z mdz politicky svatek, je stejne tupe jako tvrdit, ze koupi karafiatu ve vasem zahradnictvi podporujete rezim v kldr.

6 hlasů

Vite, jak poznate v CCCP, ze je MDZ? Projdete se venku a zjistite, ze navecer svatku zen se v zavejich vali nadlimitni mnozstvi opilych muziku. Vazne - pro zeny to obcas svatek nebyl, protoze musely pripravovat pohosteni, zatimco se muzi opijeli.

5 hlasů

Ty máš tu hlavu opravdu jen na to,aby ti nepršelo do krku. Omlouvá tě jen to,že si zřízenec v ústavu neplnil povinnosti a nezabránil v tvém početí nesvéprávným individuím, která v nestřežené chvíli opustila klecová lůžka a spářila se! Následně ochránci zvířat zabránili interrupci!

0 hlasů

Pane Motýle, negativních i odsuzujích názorů k vašemu článku je zde v diskuzi dost. Dovoluji si jen pro Vaši informovanost připojit vlastní překlad krátké části z toho, co o MDŽ říká americká wikipedie. "Tento den ztratil svou politickou příchuť a stal se jednoduše příležitostí pro muže vyjádřit svou lásku ženám, tak nějak podobně jako směs Dne matek a Dne svatého Valentýna".

7 hlasů

Zajímavé pojednání o historii tohoto svátku přináší řadu informací, které jsem ani nevěděl. Ovšem s tím závěrem bych nesouhlasil - ne všechno, co se tady během vlády komunistů vybudovalo, stálo za starou bačkoru. Jen skoro všechno.

1 hlas

Prozraďte prosím nějaké pozitivum, já si nějak na žádné nemohu vzpomenout. Ztrátou paměti přitom netrpím, ani jinou duševní poruchou jak by si místní rudí jistě přáli..

3 hlasy

Myslíte nějaké pozitivum, které se tady během vlády komunistů podařilo udělat ? Třaba já. :-)

6 hlasů

V globalu bylo vsechno. Jen nikdo nevedel, kde je global ...:-) Samozrejme mimo zdejsich rudych diskutujicich:-)

5 hlasů

Pane Motyle, piste dal takoveto clanky. Vzdycky vyvolate zasedani ctenarskeho vyboru rudych volu na Tydnu. Soudruzi v komentarich k clanku navrhuji dokonce ruzne petice. Budte rad, ze nejsou padesata leta:-)))

6 hlasů

Lidi, pojďte přestat podobný sračky číst!!!
Až jim klesne návštěvnost, oni se i ti pacienti v Týdnu naučí psát rozumně.
Prostitutku potrestáte nejlíp, když jí nezaplatíte!

4 hlasy

hlavně do toho nezapomenout zamontovat miliony mrtvých :-)
předpokládám, že ze stejného důvodu je Motýl proti církevním restitucím, protože kdo je pro restituce, podporuje inkvizici a křižácké výpravy :-)
a kdo slaví halloween, schvaluje střelbu do studentů na amerických univerzitách :-)
a kdo chodí nakupovat do Lidlu, Hornbachu, Normy a Baumaxu, je nacista a Stalina na něj :-)
Doufám, že tenhle článek vydáte ještě 1.4. - je to dobrej apríííl

6 hlasů

Motyle,prestan cist Rodokapsy.Kdo vymyslel MDZ nebyl zadny Lenin ani zadna Zetkinova ale dve obycejne ceske holky.Vlasta a Sarka.
:-)

4 hlasy

Podobnou zhovadilost jsem už dlouho nečetl.

6 hlasů

Ivane Motýle, na vás opravdu nikdo nemá. Buďte rád,že z dosavadních dvaceti diskutujících vám dává za pravdu aspoň ten jara jara. Divím se, že vás ke glosám vedení redakce vůbec pouští.

12 hlasů

A teď se k vám ještě hlásí ze zahraničí Pepa Lustigů.

4 hlasy

Komunismus tak zvany MDZ pokalel v takove mire, ze s k tomuto svatku hlasi jen magori a nebo nepoliticti Neandertalci. Autor ma naprosto pravdu. Obdrzet pozdravy k MDZ odpovida 1. Aprilu, ale to jen v nejlepsim pripade.

6 hlasů

Lustigu, ve vašem německém kalendáři je 8.březen označen jako Weltfrauentag. Znamená to, že Německo podporuje komunismus a okupaci Krymu? Podle autora asi ano, podle Lustiga jsou Němci tedy magoři a političtí neandertálci. Fuj, takhle smýšlet o vlastním národě.

2 hlasy

Komunismus nikdy nebyl a proto nemohl nic pokálet. Za SOCIALISMU se projevovala úcta ženám a jestli se u toho nějaký chlap ožral nebo jestli místní organizace KSČ rozdávala karafiáty, to jako nějaké pokálení mezinárodního svátku nevidím. Komunismus, když jsme už u toho je sionistické mezinárodní spiknutí a za jeho organizací stojí prokazatelně židovská organizace. Dá se říct, že sionismus a potažmo i židovství je tak pokáleno spojením s komunismem, že jsou von Lustig naprostý magor a neandrtálec, když tu tolikrát hájej ten svůj Eretz. Shalom ;)

5 hlasů

Motýle a beďary sis už vymačkal. No kdyby sis konečně našel ženskou (nebo kluka, jak je libo), tak by se to třeba spravilo a nemusel by ses ukájet výronama na webu.

7 hlasů

Takovou blbost, snad nemá ani cenu komentovat.

6 hlasů

Motýle, ještě jste zapomněl napsat, že každý, kdo se vozí červenými tramvajemi nebo trasou C pražského metra, podporuje komunismus!

24 hlasů

Autor má pravdu. Rudý mor zase ukázal v krizi na Ukrajině, že stále dokáže zamořit naší vlast a znovu pozvat nové ruské okupanty na jejich obranu internacionalismu.

3 hlasy

Dobrej humor :)))

1 hlas

Nevyhlásili teď někdy nějakou soutěž o nejhloupější komentář roku, že se Motýl tak snaží?:-))))

23 hlasů

Asi vás chce trumfnout, Červenko...

1 hlas

Nachtigall už v redakci není, tak má reálnou šanci vyhrát.

8 hlasů

Na priklad v Kanade ma svuj den kde kdo. Dokonce i otcove. Ten pan Motyl to ale asi mysli vazne. uzas. Hlavne tam soupnout Putina, je ted v kurzu a svet tape, kdo vlastne stoji za tim ukrajinskym svinstvem. No, nejlepe bude to hodit na Putina a ze tam schvalne poslal ty banderovce s hakovymi krizi pod vedenim toho pana Jarose. Dela to pan Motyl dobre a ma vydelano :):):)

8 hlasů

Ivan Motýl, autor tohoto článku, jen opět potvrdil myšlenku Jana Wericha, a sice, že lidská omezenost může být neomezená.

18 hlasů

Spektakulární článek.....

1 hlas

Motýle nepoužívejte ty oslí můstky a vyhněte se Hlubkovi !!!

2 hlasy

Autorem článku (podepsaný nějaký p.Motýl) je skutečně vůl - diletant, který se nikdy nedíval např. na BBC nebo CNN, kde byly tv přenosy z oslav oslav MDŽ z celého světa, dokonce i z Filipín.

27 hlasů

On (ego), zřejmě jako budoucí ministr kultury se nedívá na bolševické televize - už z principu :o)))))

1 hlas

Autorem článku (podepsaný nějaký p.Motýl) je skutečně vůl - diletant, který se nikdy nedíval např. na BBC nebo CNN, kde byly tv přenosy z oslav oslav MDŽ z celého světa, dokonce i z Filipín.

6 hlasů

Socialismus byl tak zrůdný, že upřel Motýlovi i přirozenou inteligenci. Někdo takový se přece nemohl narodit normálně.

17 hlasů

Nějak se od pátku do neděle nešlo přihlásit do diskuse, Už jsem myslel, že vzhledem ke kvalitě některých článků a diskuzních příspěvků - navštívil redakci .... (ale ne policisti, MUDr. Chocholoušek přeci :o)

1 hlas

...ono vážně člověka napadají různé pí.....y a dává to do různých souvislostí a nikde žádné vysvětlení ani omluva....

3 hlasy

http://orlicky.denik.cz/tema/zbigniewovy-ne-smysly.html

0 hlasů

Pane bože to je ale vůl.

42 hlasů

Bingo :o)

13 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.