Očima Martina Hekrdly
Vláda z dopuštění Všemohoucího

29.01.2014 18:40 Glosa

Vláda Bohuslava Sobotky je od středy 29. ledna 2014 na světě. Jeden premiér, třináct ministrů a tři ministryně mohou být postupně alokováni po svých úřadech, byrokratických kolosech (jestli vůbec nějaké mají a nejsou ministry bez portfeje jen s několika podržtaškami a příručími). Po třech měsících od voleb bylo načase, aby ústava byla naplněna. Co se teď rýsuje?

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jan Bulva (13 hlasů) 30.01.2014 09:27

  Všem mediální gigantům i většině zdejším odborníkům bych si dovolil...

 • člen Klubu Pravicových Spotřebitelů (11 hlasů) 29.01.2014 21:27

  Pepa Řepa na Análně.cz: Kdybych já byl sosanem A měl jeho víru ...

 • miloň kouzec (11 hlasů) 30.01.2014 12:24

  Hlavně jen, ať ten smrádek zůstane doma, že? Aspoň se ví, co za...

 • Karel Musil (10 hlasů) 29.01.2014 21:41

  Ta chyba s těmi jmény se neměla stát ale takhle to zneužít...

 • Jan Bulva (9 hlasů) 30.01.2014 09:38

  a tím si chudáčku léčíš svoje mindráčky, to máš teda blbý

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Jak to,že mě vy břídilové pořád nemůžete zablokovat,ajnštajni?Blbí mešugení,břídilové s vodnatelnýma a hranatýma palicema?Cha,cha,cha!Šalom!tupouncy.

0 hlasů

kurzové sázení,velmi spolehlivé info

www.contes5.webnode.cz

0 hlasů

mam radost ze vzteku nymandu ala Fiala ci Kalousek

0 hlasů

Na Pražském hradě se shromáždilo tolik novinářů v čele s kameramany a fotografy, že v místnosti, kde prezident Miloš Zeman jmenoval vládu, vytvořili pět řad. Redaktoři před neprostupnou hradbou „čočkařů“ nebyli zpočátku schopni zahlédnout jediného ministra, natož prezidenta. Nervozita se projevovala jemným pošťuchováním a strkáním. ...........tolik se těšili na kompetenční žalobu a vono nic, jaký další nesmyslný zhovadilosti budou ploditi

6 hlasů

Všem mediální gigantům i většině zdejším odborníkům bych si dovolil sdělit, že navzdory odporné a zhovadilé masáži proti panu Zemanovi a ve prospěch pankáče KS zvolili moudří občané krásné ČR prezidentem pana Zemana a za čtyři roky tuto volbu potvrdí, takže si tu nenávist šetřete. No a pokud jde o proslov po jmenování, tak to bylo vtipné a pro ty, kteří pana prezidenta nenávidí je úplně jedno co pan prezident Zeman řekne či učiní, nedokáží přijmout realitu a budou jen plivat a zuřit, jsou to ubožáci.

13 hlasů

Zajimalo by mne, jakou spolupraci s predsedou vlady si predstavuje parodie na prezidenta, ktera se ho v den jmenovani zesmesnit. Co si slibuje takova parodie na prezidenta od prip. spoluprace, kdyz se v kazdy okamzik snazi vsechny lidi okolo sebe ponizit a degradovat.

6 hlasů

Blby nestčí jen ponížit, ale je třeba kopnout mezi nohy, aby se nemohli množit!!!!!!!

5 hlasů

jaké zesměšnění, jsi zapšklej a legraci nerozumíš a připrav se na to, že pan prezident Zeman tu bude prezidentem ještě 9 roků

3 hlasy

Ta chyba s těmi jmény se neměla stát ale takhle to zneužít prezidentem při slavnostním aktu stále do nekonečna oddalovaného jmenování vlády bylo odporné, bylo to víc než fraška, jak píše autor Slušný člověk by na to byl upozornil před týdnem nebo kdykoliv poté a vyřídil to potichu, ale náš prezident bohužel není slušný člověk..

10 hlasů

Prezident prokázal, že je snad jediný politik, který pozorně čte dopisy a sdělení a ví tedy, na rozdíl od ostatních, pod co se podepsal
Nedivte se Hekrdlovi chce taky psát do tištěných novin: Aby mu to děcka věřili, že byl novinář.

0 hlasů

Hlavně jen, ať ten smrádek zůstane doma, že? Aspoň se ví, co za zmetky bude plodit takový "zodpovědný" člověk, který si nenechá zkontrolovat to co podepíše. Ale co čekat od člověka bez praxe, který jen plká a za nic nenese zodpovědnost.

11 hlasů

To neni prezident. To je uboha troska ze zaplivane pate cenove s vyxlajvantovym ubrusem.

2 hlasy

a tím si chudáčku léčíš svoje mindráčky, to máš teda blbý

9 hlasů

Bonmotista je opět vychutnal, neodolal a znevážil státní akt. Myslím ale, že oprávněně, tolik chyb na jedné stránce by svedl jen málokdo. Zmíněný dokument bohužel svědčí u úrovni ČSSD od vrátného až po Sobotku. Není nad profesionály... :-)))

2 hlasy

Bylo to trapné. Ještě více, než když jmenovací dekret prezidenta zmršil předseda parlamentu, tj. paní Němcová.
Ono je to prašť jako uhoď.

6 hlasů

Pepa Řepa na Análně.cz:

Kdybych já byl sosanem
A měl jeho víru
Rudým žárem ozářen
Proklínal bych Míru

Vláda z jisker zrozená
A z drahejch kovů
Zněla by mi jak ozvěna
Každý večer znovu

Marně mozek roztápím
Marně slova sháním
To já se spíš utrápím
Slušnost není k mání

Kdybych já byl sosanem, ptal bych se, za co je tam turbo ze z Plzně, nový Fierlinger.

Kdybych já byl sosanem ptal bych se, zda je morální když je ve vládě džendrteta, za kterou visí vytunelování 20 mega péče o stařenky, která se stane nadřízenou těch, kteří na nejasnost poukázali.

Kdybych já byl sosanem zamyslel bych se, jak dopadne podpora hrdinným mudžáhidům ze Suchdola avizovaná vrtulníkovým Cvachem.

Kdybych já byl sosanem ptal bych se kdo mně do Lidového domu posadil kukaččí vejce vysezené Čalfou, propagující spolupráci s bolševikem a požadující ministerstvo pro přizpůsobení nepřizpůsobivých, další místečka pro kocábovité a jejich kamarády.

Kdybych já byl sosanem, ptal bych se, proč přeceda Bohouš masíruje články o konci vodníků i podvodníků v Čechách, když současně předkládá seznam trafikantů.

Kdybych já byl sosanem, ptal bych se, zda je reálná cesta hadamczyka zubatých koleček, že všichni budeme zaměstnanci státu a zařízneme OSVČ.

Kdybych já byl sosanem, ptal bych se, zda jsou hulínští, zrzavá štěňata od tety Karoliny a jiní oučetní od středočeského Dejva opravdu tím nejlepším, co Hybernská má.

Kdybych já byl sosanem, ptal bych se proč přeceda demagogicky velebí služební zákon, když z něho ve finále nezbude ani věta.

A hlavně kdybych já byl sosanem, ptal bych se, z čeho smělé a velkolepé plány zaplatím. Zdaním slunce, vodu, vzduch?

Naštěstí sosanem nejsem. Ten se neptá.
Píseň Kdybych já byl pekařem příště.

11 hlasů

Vyzývám hradního šaška ! Přestaňte chlastat !

3 hlasy

Už to svinstvo nečichejte.

6 hlasů

Jak je vidět,Martine,pořád nemůžete pochopit,že i nějací Keynesiáni se mohou změnit.Když už ne na konzervativce,aspoň na pragmaticky myslící a zodpovědné vůdce svých zemí,jak nám dokazuje každý den ten výkvět kapitalizmu v Jižní Americe,Brazilie.A kdo ji pozvedl z ruin nemohoucnosti,dluhů,Keynezijského myšlení a věčných bankrotů na dnešní úroveň?Bývalý komunista/socialista,pan prezident se vzděláním 4.třídy obecné,Lula da Silva.Jak je vidět,i levičáci a zakladatelé dělnických stran-založil také partao trabajadores-občas prohlédnou a začnou myslet pragmaticky.Vždyť i pan prezident Ronald Wilson Reagan začínal jako levičák v demokratické straně a šéfoval odborům.

2 hlasy

Také jste mohl napsat: "Nemám čím to pochopit, ale názor mám". Bude to pravda a nepopíšete tolik místa... :D Na druhou stranu se nad vašimi průjmy docela bavím, co dokáže konopí ;-)

3 hlasy

Aha,vy máte jen třetí třídu obecné,mešuge,a nebo univerzitu,ajnštajn?Škoda řeči,když nejste schopen.

0 hlasů

Velice dobrá poznámka, dal jsem vám hlas. Obávám se ovšem, že házíte perly sviním. Komunista zůstane komunistou, pokud se nestane zlodějem a rovnou milionářem.

1 hlas

Co ten da Silva třeba zavedl,byla poviná školní docházka,vázaná na podporu.Dítě nepřijde do školy,rodina nedostane podporu.Nikdo proti tomu nemohl být,když to navrhnul komunista se vzděláním 4.třídy.Kdo to ovšem nenávidí jsou profesionální dobročinci,závislí svou existencí na bandě chudáků.Až se budou mít všichni dobře,nebude je nikdo potřebovat a oni budou muset začít hledat užitečnou práci.Problém je,že mají kvalifikaci tak na práci ve skladě.Jako genyjus apa.

0 hlasů

no... máme se na co těšit

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.