s.Oliver expanduje. Prodejny přibyly v hypermarketech Globus

Relax
15. 7. 2014 16:39
Fashion Stores - s.Oliver.
Fashion Stores - s.Oliver.

Značka s.Oliver v České republice dokončila velkoobchodní expanzi do sítě hypermarketů Globus. V současné době je dámská a pánská móda s.Oliver v prodeji ve třinácti "shop-in-shop" prodejnách v pasážích těchto hypermarketů.

"S růstem plochy i prvními prodeji jsme maximálně spokojeni. Pro takto velký projekt, jakým je otevření třinácti velkých prodejních ploch, je pro nás Globus velmi dobrým partnerem. Vybrali jsme si ho také proto, že jeho prodejny najdou zákazníci prakticky ve všech regionech. I do budoucna jsme nakloněni dalším možnostem rozšíření vzájemné spolupráce," konstatuje Vladislav Hypš, Country Manager s.Oliver pro Českou republiku a Slovensko. Módní řetězec s.Oliver je v "shop-in-shop" multibrandových obchodech Fashion Stores v pasážích Globus zastoupený i v sousedním Německu.

"Fashion Stores jsou příkladem, jak oživit a zkvalitnit pasáž hypermarketu a zároveň rozšířit portfolio služeb pro zákazníky. Tímto směrem se rozhodně chceme ubírat," říká Andrea Matejová, Purchasing Manager společnosti Globus ČR, a doplňuje: "Tento formát je úspěšný i v zahraničí, proto jsme přesvědčeni, že na něj budou pozitivně reagovat i naši zákazníci." O prodejní plochu Fashion Stores se s s.Oliver dělí další tři značky - Lerros, Lee a Wrangler.

Fashion Stores - s.Oliver.

Globus představuje pro s.Oliver strategického partnera v oblasti velkoobchodu. Vzhledem k relativní saturaci na poli maloobchodu se módní řetězec v posledních dvou letech zaměřil právě na posílení velkoobchodních prodejů. Výraznější expanze za tuto dobu vedla k významnému navýšení velkoobchodního obratu.

Autor: - red -Foto: archiv

Další čtení

Tréninková TA KAVÁRNA slaví plnoletost

Relax
16. 9. 2025
Zpráva o osudech ledních medvíďat z brněnské Zoo Komety a Nanuka. Kometa žije v Rusku, Nanuk v Belgii.

Brněnská medvědice Kometa je v Rusku za hvězdu, její potomek žije v Moskvě

Relax
14. 9. 2025
Saloos

Síla přírody pro zdravé, silné a krásné vlasy

Relax
11. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ