Úterní akce společnosti Hybris přiblíží trendy v B2B e-commerce

Relax
25. 10. 2013 20:02
Holenstein.
Holenstein.

Společnost hybris patřící do koncernu SAP pořádá v úterý 29. října v Berlíně konferenci Game Plan B2B E-Commerce Forum určenou pro firmy, které provozují elektronický obchod v segmentu B2B. MSM bude u toho.

Společnost Forrester Research na setkání představí výsledky průzkumu zaměřeného na stav e-commerce v segmentu B2B. Konference bude řešit, jak vydělat více pomocí elektronického obchodu a mobilních zařízení. Nabídne i vhled do uvažování B2B zákazníků - co od elektronického obchodu očekávají a jaké kanály a služby využívají.

Zásadní trendy v oboru vám přiblížíme v rozhovoru s viceprezidentem a obchodním ředitelem společnosti Hybris pro Evropu, Střední východ a Afriku Markem Holensteinem (na fotografii).

Autor: Klára ČikarováFoto: hybris

Další čtení

ilustrační obrázek

Evoluce v přímém přenosu: Tropičtí motýli zaplní skleník v Troji

Relax
3. 3. 2026
ilustrační obrázek

Kakapo soví: Nelétavý papoušek, který se vrací z pokraje vyhynutí

Relax
Aktualizováno: 28. 2. 2026 11:07

Zima jde do finále! Užijte si nejlepší après-ski sezóny s VELO

Relax
26. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ