Manžel Valach, statečný obranář

2. 1. 2017 11:23
Ministryně školství Kateřina Valachová.
Ministryně školství Kateřina Valachová.

Ministryně školství Kateřina Valachová má pozorného chotě, který ji brání před dotěrnými dotazy z řad odborníků na školství.

Naposledy to od Petra Valacha schytal editor portálu Pedagogickéinfo.cz Janek Wagner, když paní ministryni vyzval, aby nelhala o inkluzi. "A co kdybyste přestal neustále o mé ženě lhát vy!!!" rozohnil se Valach. Možná by neuškodilo, kdyby paní ministryně svého manžela poučila o pravidlech českého pravopisu.

Jak to nakonec celé dopadne, budeme bedlivě sledovat. Snad to neskončí fackovačkou jako za Macka a Ratha blahé paměti.

Autor: - red -, PAN FAKTOR Foto: ČTK/Vondrouš Roman

Další čtení

Desetitisíce lidí v Bělehradě protestovaly proti vládě, střetly se s policií

Zahraničí
28. 6. 2025
Zeď pod brněnským hlavním nádražím směrem ke zbořenému bývalému Prioru nově zkrášluje 30 velkoformátových maleb, které vznikly v rámci happeningu pořádaným spolkem Panto Graff, 28. června 2025, Brno. Vznikla tak 225 metrů dlouhá „Galerie pod širým nebem“.

Zeď pod brněnským nádražím ode dneška zdobí 30 velkoformátových maleb

Domácí
28. 6. 2025

V České Lípě hoří skládka kovošrotu v části Dubice, radnice doporučuje nevětrat

Domácí
28. 6. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ