Penny Market pomohl Nadaci Kapka naděje a lidem zasaženým povodněmi

Relax
2. 10. 2013 14:22
Díky pomoci Penny Marketu a jeho zákazníků se podařilo vybrat vice než 2 miliony 380 tisíc korun.
Díky pomoci Penny Marketu a jeho zákazníků se podařilo vybrat vice než 2 miliony 380 tisíc korun.

Díky společné pomoci Penny Marketu a jeho zákazníků se podařilo vybrat vice než 2 miliony 380 tisíc korun, které si rozdělily Nadace Kapka naděje a Povodňové konto pomáhající spoluobčanům zasaženými povodněmi.

Model spolupráce byl přitom velmi jednoduchý; na Kapku naděje se vybíralo nákupem označených výrobků a Povodňové konto získalo příspěvek z každé prodané igelitové tašky.

Penny Market na českém trhu působí od roku 1997. Zaměstnává více než 7 000 lidí a provozuje přes 345 prodejen."Pomáhat společně se opravdu osvědčilo. Jsem velice potěšen, že naši zákazníci na podobné aktivity reagují příznivě a že naším prostřednictvím pomohli nemalou částkou hned dvěma rozdílnými směry," říká Daniel Novotný, vedoucí oddělení marketingu Penny Marketu.

"Ať už jde o Nadaci Kapka Naděje, se kterou Penny spolupracuje dlouhodobě, nebo o Povodňové konto, pomoc je bez debaty na místě a obě instituce jsou garantem, že finanční pomoc dorazí na správná místa," dodává Daniel Novotný.

Foto: Robert Zlatohlávek, archiv

Další čtení

Felinoterapie a pet jóga: Wellness trendy, kdy hledáme klid u koček 

Relax
17. 3. 2026
hrad Kokořín se vypíná v pískovcových skalách Kokořínského dolu, nad údolím říčky Pšovky

Kraj pískovců a jezer slaví jubileum: CHKO Kokořínsko má 50 let

Relax
17. 3. 2026
Orel opičí, zastarale harpyje opičí je vzácný, kriticky ohrožený druh dravce

Filipínský národní symbol má nové mládě, pomohla Liberecká zoo

Relax
16. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ