Rychlé občerstvení stahuje dárek dětem. Byl <span>moc sexy</span>

Relax
14. 6. 2010 09:01
Sázka na děti tentokrát nevyšla. Wendy's.
Sázka na děti tentokrát nevyšla. Wendy's.

Wendy's sází na tradici a kvalitu (ilustrační foto).Americký řetězec rychlého občerstvení Wendy's stáhl hudební cédéčko, které přidával jako dárek k dětskému menu, protože jedna z písní obsahovala příliš sexy text, napsala agentura AP. Zpěvačka v jedné písni byla totiž příliš vzrušená. 

Problematickou skladbou se ukázala být Last Dance zpěvačky Donny Summerové, kde se v refrénu objevují dvě varianty textu. V jedné z nich jsou slova "tak zlobivá", zatímco v závěru zazní explicitní "tak vzrušená", což nebylo vhodné pro děti starší tří let, pro něž bylo původně cédéčko schváleno. Dá se předpokládat, že schvalující osoba si zřejmě nedoposlechla song až do konce.

ČTĚTE TAKÉ: Žádné hračky ve fast foodech, rozhodli v Kalifornii

Foto: archiv

Autor: ČTK

Další čtení

Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025
Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ