<span>Za vůní cukroví </span> do Jeseníku

28. 11. 2008 16:09
Vodní tvrzí v Jeseníku zavoní 5. prosince vánoční speciality.
Vodní tvrzí v Jeseníku zavoní 5. prosince vánoční speciality.
Vodní tvrzí v Jeseníku zavoní 5. prosince vánoční speciality.Přemýšlíte, jak si zpříjemnit mikulášský víkend? Za předvánoční atmosférou provoněnou domácím cukrovím, vánočkami, štolami i dalšími dobrotami můžete vyrazit třeba na Vodní tvrz do Jeseníku.  

Adventní jarmark vypukne v prostorách gotické Vodní tvrze a na nedalekém Zámeckém náměstí úderem 14 hodiny v pátek 5. prosince. Na příchozí budou čekat nejen stánky s vánočním sortimentem, občerstvením, svařákem a medovinou, ale také hromady vánočního pečiva.  

Vodní tvrz v Jeseníku.Kromě obligátního cukroví si návštěvníci budou moci odnést domácí vánočku nebo štolu. Děti se mohou těšit na živý betlém se zvířaty a soutěže. V sobotu a neděli se uskuteční mimořádné Čertařství.  

V pátek bude adventní jarmark otevřen od 14 do 19 hodin, v sobotu od 9 do 17 hodin. V neděli bude tržiště přístupné od 9 do 15 hodin.

Foto: www.jeseniky.net, svatecni.webgarden.cz

Další čtení

ilustrační foto

Vrcholí advent, zapalte čtvrtou svíčku na adventním věnci. Říká se jí andělská

Kultura
21. 12. 2025
ilustrační foto

Přesně v 16:03 začíná zimní slunovrat. Dny se konečně začnou prodlužovat

Relax
21. 12. 2025
ilustrační foto

POČASÍ: Bílé Vánoce? Možná budou, ale jak kde

Domácí
Aktualizováno: 20. 12. 2025 15:23

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV