Startuje Vinohradské vinobraní. Nabídne i kulturu

Relax
16. 9. 2016 09:22
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Dvoudenní Vinohradské vinobraní, které začíná na náměstí Jiřího z Poděbrad, nabídne především vína z menších vinařství Čech a Moravy, chybět ale nebudou ani zahraniční vína a tradiční burčák. Kulturní program 20. ročníku vyvrcholí v pátek večer vystoupením kapely The Tap Tap a v sobotu večerním koncertem zpěvačky Anny K.

Návštěvníci se mohou těšit také na cimbálovou muziku. Poprock slibuje formace Mydy Rabycad s energickým ženským vokálem nebo skupina Všichni svatí. Žesťovými rytmy roztančí publikum kapela Žádnej stres. Podrobnější program najdou zájemci na facebookovém profilu Vinohradského vinobraní.

Připravený bude dnes i v sobotu také doprovodný program pro děti, a to keramické dílničky a malování na obličej. K dispozici bude také lis na mošt, kde si děti budou moci samy připravit svůj nápoj a vyzkoušet si tak práci vinařů v praxi.

Vinobraní začíná po oba dny vždy od 12.00, oficiální zahájení je plánováno na pátečních 15.50.

Další čtení

Tréninková TA KAVÁRNA slaví plnoletost

Relax
16. 9. 2025
Zpráva o osudech ledních medvíďat z brněnské Zoo Komety a Nanuka. Kometa žije v Rusku, Nanuk v Belgii.

Brněnská medvědice Kometa je v Rusku za hvězdu, její potomek žije v Moskvě

Relax
14. 9. 2025
Saloos

Síla přírody pro zdravé, silné a krásné vlasy

Relax
11. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ