Akademie designu představí letošní nominace

Relax
8. 2. 2011 10:28
Moderátorem cen Czech Grand Design bude opět Marek Eben.
Moderátorem cen Czech Grand Design bude opět Marek Eben.

Akademie designu dnes představí nominace na Ceny Czech Grand Design za rok 2010. Designérem roku se mohou stát studio Olgoj Chorchoj, Lucie Koldová s Danem Yeffetem nebo René Šulc. Fotografa roku porota vybere mezi Ester Havlovou, Václavem Jiráskem a Salimem Issou.

Další ceny se udělí v kategoriích grafický designér, módní návrhář, výrobce roku, obchod roku a objev roku. Akademie na slavnostním večeru ještě vyhlásí osobnost, která vstoupí do síně slávy. Ze všech oceněných se pak vybere Grand designér roku. Stane se jím ten, kdo dostane nejvíce bodů napříč kategoriemi.

Ceny se budou předávat v sobotu 12. února ve Stavovském divadle. Slavnostní vyhlášení bude moderovat herec Marek Eben, záznam přinese Česká televize o týden později na druhém programu v osm hodin večer.

Autor: ČTK Foto: archiv

Další čtení

ilustrační foto

Jihlavská zoo má opět žirafu a ještě čeká další dvě, výběh byl prázdný týden

Relax
10. 7. 2025

Anna Hanuš Kuchařová: Někdy cítím skoro až stav beztíže

Relax
11. 7. 2025
3/2025 INTERVIEW

Nové vydání časopisu Instinkt č. 8/2025: Nejnovější rozhovory, příběhy a témata čekají na vás

Relax
10. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ