15.05.2016 16:59

Český cyklista Jan Bárta.

Cyklistika
Další medaile. Bárta dojel na Evropských hrách třetí v časovce

Aktualizováno 25.06. 17:40Cyklista Jan Bárta získal na Evropských hrách v Minsku bronzovou medaili v časovce. Jakub Otruba dojel na trati dlouhé 28,6 kilometru na osmém místě, vyhrál... více

Egan Bernal vyhrál velký cyklistický závod teprve v devatenácti letech.

Kolem Švýcarska
Hirt dojel v generálce na Tour v popředí, vyhrál Kolumbijec

Aktualizováno 23.06. 18:24Kolumbijský cyklista Egan Bernal vyhrál generálku na Tour de France Kolem Švýcarska. Český vrchař Jan Hirt obsadil páté místo a připsal si nejlepší výsledek v... více

Cyklistický závod Kolem Švýcarska.

Cyklistika
Bernal uhájil ve Švýcarsku po časovce vedení, Hirt zůstal pátý

Kolumbijský cyklista Egan Bernal si udržel na závodě Kolem Švýcarska žlutý trikot lídra i po dnešní časovce na 19,2 km. Dvaadvacetiletý vrchař bude v neděli v... více

Hirt byl opět v kontaktu s nejlepšími, pátý v královské etapě.

Hirt byl opět v kontaktu s nejlepšími, pátý v královské etapě

Český cyklista Jan Hirt skončil pátý v královské sedmé etapě závodu Kolem Švýcarska a stejné místo mu patří i celkově. Pro vítězství si dojel Kolumbijec Egan... více