Vyloupil banku, aby se zbavil manželky. Neunikl

Relax
25. 1. 2017 19:00
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Až 20 let vězení hrozí 70letému muži z amerického Kansasu, který se před soudem přiznal, že loni na podzim vyloupil banku, aby následným pobytem ve vězení unikl manželce. Zatím se mu jeho přání nesplnilo, protože ho žena doprovází i k soudu, kde se projednává výše jeho trestu, informoval zpravodajský server BBC News.

Lawrence Ripple vyloupil banku v Kansas City v září loňského roku, pak se posadil v hale nedaleko ochranky a čekal, až dorazí policie. Úmyslně si přitom vybral pobočku blízko policejní stanice a vyšetřovatelům sdělil, že půjde radši do vězení, než aby dál sdílel domácnost se svou ženou.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

Mládě lachtana jihoafrického, pravnuk legendárního Gastona, poprvé vstoupil se svou matkou Daisy do velkého expozičního bazénu v Zoo Praha

Gastonův pravnuk už umí plavat. Mládě lachtana se v pražské zoo představí návštěvníkům

Relax
18. 8. 2026
ilustrační obrázek

Zazdila se v kmeni a vyvedla mladé. Olomoucká zoo slaví vzácný odchov zoborožců

Relax
18. 8. 2026
Květina Osa pulchra v Brooklynské botanické zahradě

Botanická zahrada v Troji vystavuje vzácnou rostlinu Osa pulchra, poprvé má větší množství květů

Relax
17. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ