Američan vyhrál v loterii, peníze investoval do drog

Relax
28. 7. 2016 12:30
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Američan Ronnie Music, který minulý rok vyhrál v loterii tři miliony dolarů, investoval peníze do drog a hrozí mu vězení. Loni prohlásil, že chce část peněz uložit, avšak podle informací tisku z Atlanty peníze investoval do obchodování s metamfetaminem.

Podle prokuratury se výherce loterie spojil s dealery, kteří drogu distribuují v okresu Ware státu Georgia, kde Music žije.

Případ vyšel najevo po zadržení několika Musicových kompliců, kteří se pokoušeli prodat pět kilogramů metamfetaminu, jehož hodnota je půl milionu dolarů. Při výslechu zadržení Musica označili za osobu, která drogu nakoupila a předala k dalšímu prodeji. Prozradili také, že za milion dolarů z výhry byly kromě drog nakoupeny zbraně, munice a auta.

Music byl v minulosti už jednou odsouzen za kriminalitu a minulý týden se u okresního soudu k novým deliktům přiznal. Podle listu The Atlanta Journal - Constitution mu hrozí až doživotní trest, avšak případ je stále ve vyšetřování. Soudce konstatoval, že Music promrhal příležitosti bezpečného a legálního investování svých peněz.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

ilustrační obrázek

Plzeňská zoo hlásí historický odchov: Poprvé se zde narodili nosálové bělohubí

Relax
6. 8. 2026
ilustrační obrázek

Vzácná mláďata z Dvora Králové pomohou zachránit divoké husice v Etiopii

Relax
6. 8. 2026
ilustrační foto

E-shopy omezují kvůli vedrům prodej a rozvoz čokolády nebo ořechů

Relax
5. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ