Česká kráska ovládla soutěž miss v Mexiku

Relax
19. 1. 2020 12:13
Karolína Kokešová.
Karolína Kokešová.

Nejkrásnější dívkou na mezinárodní soutěži Miss Global se dnes v Mexiku stala Češka Karolína Kokešová. Sdělila to Magdalena Chládková ze společnosti Miss Events, která organizovala poslední ročníky soutěže Česká Miss. Letošní ročník Miss Global byl již sedmým. Tato soutěž krásy stojí ve stínu tradičnějších přehlídek, jako je Miss World či Miss Universe.

Mexické finále provázely nejasnosti, problémy a průtahy. Vysílání na kanálu YouTube bylo nakonec přerušeno a na sociálních sítích se objevily spekulace, že akce předčasně skončila kvůli podvodům a korupci. Později se ale ukázalo, že soutěž pokračovala i po skončení internetového živého přenosu.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/PR/www.ceskamiss.cz

Další čtení

Květina Osa pulchra v Brooklynské botanické zahradě

Botanická zahrada v Troji vystavuje vzácnou rostlinu Osa pulchra, poprvé má větší množství květů

Relax
17. 8. 2026
Rozsáhlá sbírka skla, která obsahuje tisíce kusů a kterou má majitel Panství Velichov Milan Talský v bývalé sušárně ovoce a v pískovcových podzemních chodbách.

Z odloženého skla u popelnic vznikla obří sbírka v Českém středohoří

Relax
16. 8. 2026

Kam o prázdninách s dětmi? Tatry nabízejí krásnou přírodu, ale i spoustu adrenalinu

Relax
13. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ