Homefront: The Revolution vysvětluje, jak Severní Korea porazila USA

Relax
27. 4. 2016 20:40
bez popisku 812620
bez popisku 812620

Nová střílečka vychází zhruba za měsíc a půdu USA v ní okupují korejské síly. Zveřejněné video detailně popisuje, co této situaci předcházelo.

Značka Homefront, jejíž první díl vyšel v roce 2011, se již brzy dočká pokračování. Novinka s podtitulem The Revolution ale představí vlastní příběh a také předchozí události.

Studio se nyní rozhodlo vysvětlit, jak je možné, že Severní Korea okupuje v roce 2027 celé Spojené státy americké. V alternativní historii hry hraje největší roli korejská technologická firma Apex.

Apex je technologicky na špici už od 80. let minulého století a video dále ukazuje, jak společnost v roce 2004 na tiskové konferenci představuje svůj tablet. Jenže Apex se brzy vrhne do vývoje a výroby pokročilých zbraní.

Díky nejlepší výbavě na Zemi tak brzy celá americká armáda používá výhradně zbraně a další výbavu s logem korejského giganta Apex. Válka v Homefront: The Revolution vypukne v roce 2025, kdy Apex pomocí "jednoho stisku tlačítka" vyřadí celou armádu USA z provozu.

Následuje invaze korejské armády a okupace. Příběh novinky začne v roce 2027, kdy jsou USA pod nadvládou okupantů, se kterými se snaží bojovat partyzáni. Mezi ně bude právě patřit hlavní hrdina. Oproti první Homefront hře nabídne pokračování větší svobodu při pohybu městem a také více možností, jak plnit zadané úkoly.

Homefront: The Revolution vychází 20. května pro počítače a konzole Xbox One a PlayStation 4. 

Autor: Filip Němeček - GrunexFoto: Grunex

Další čtení

Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025
ilustrační foto

Jihlavská zoo má opět žirafu a ještě čeká další dvě, výběh byl prázdný týden

Relax
10. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ