Masivní on-line hra WildStar je dostupná na českém trhu

Relax
3. 6. 2014 14:22
bez popisku 637554
bez popisku 637554

Nejnovějšího vyzyvatele dosavadního krále žánru - World of Wacraft již můžete najít v regálech obchodů. Tajemná planeta Nexus čeká na všechny odvážné dobrodruhy.

Vydavatel NCSoft z Jižní Koreji se opět pokouší proniknout do žánru masivních on-line her na hrdiny. Po docela úspěšné Guild Wars sérii a hře Aion se nejnovější titul jmenuje WildStar a pokusí se na to jít trošku jinak. Hra se pyšní stylizovaným grafickým zpracováním podle nejnovějších technologií, jež zaručuje vynikající herní i divácký zážitek.

V rozvalinách záhadné a prastaré civilizace se odehrává divoké dobrodružství, kterým můžete procházet způsobem, jaký vám nejlépe vyhovuje, a zažít přitom spoustu napětí ze zkoumání a objevování.

WildStar vezme hráče na tajemnou planetu Nexus. Ta není zrovna nejpřívětivější, takže si připravte pořádné boty, nabijte lasery a nabruste meče! Vyberte si některé z mnoha povolání, z nichž každé má speciální dovednosti, schopnosti a styl soubojů. Budete totiž muset změřit síly s nejnebezpečnějšími nepřáteli v široké galaxii. A jestli je vám to málo, pak zkuste některé z bojišť pro souboje hráčů či se vydejte s partou dobývat skrytá podzemí plná nepřátel a hlavně kořisti.

Autor: Filip Němeček - GrunexFoto: Grunex

Další čtení

Václav Berka: Pivo v hospodě má chutnat tak, jak ho sládek uvařil

Relax
3. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Kateřina Adamcová: Umění spojit estetiku se zdravím a přirozenou krásou

Relax
2. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Ideální tipy na cesty

Relax
4. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ