Shadow Realms bude nová značka od studia BioWare

Relax
27. 8. 2014 11:18
bez popisku 659253
bez popisku 659253

Tvůrci sérii Mass Effect či Dragon Age odhalili svůj nový projekt. Tentokrát se nebudou soustředit primárně na vyprávění příběhu, ale přinesou on-line hru na hrdiny s důrazem na spolupráci čtyř hráčů.

Studio, díky kterému si hráči mohli zahrát skvělou Mass Effect trilogii nebo Dragon Age hry, chystá něco zcela nového. Shadow Realms bude zaměřené primárně na spolupráci a hraní on-line. Čtyři hráči v lidských rolích se postaví proti zbývajícímu pátému v roli temného lorda.

Hráči dostanou na výběr z několika herních tříd (každá s vlastními dovednostmi, výhodami a nevýhodami) a proti nim se postaví Shadowlord ovládaný pátým hráčem a jeho přisluhovači. Princip se podobá chystané hře Evolve, kde také 4 hráči bojují proti poslednímu v roli silného monstra.

Ačkoliv je Shadow Realms po herní stránce téměř čistokrevná hra na hrdiny, tvůrci slibují oživení třeba zasazením do moderního světa. Zbraní na blízko ale bude více než dostatek.

Titul by se měl mezi hráče dostat někdy v průběhu příštího roku a BioWare zatím mluvilo pouze o verzi pro počítače.

Autor: Filip Němeček - GrunexFoto: Grunex

Další čtení

Zpráva o osudech ledních medvíďat z brněnské Zoo Komety a Nanuka. Kometa žije v Rusku, Nanuk v Belgii.

Brněnská medvědice Kometa je v Rusku za hvězdu, její potomek žije v Moskvě

Relax
14. 9. 2025
Saloos

Síla přírody pro zdravé, silné a krásné vlasy

Relax
11. 9. 2025

Pro kávu s dokonalou mléčnou pěnou

Relax
10. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ