Údajní lupiči přepadli kamion převážející hru Modern Warfare 3

Relax
7. 11. 2011 07:00
Modern Warfare 3.
Modern Warfare 3.

Už zítra se hráči dočkají dalšího podzimního hitu, střílečky Modern Warfare 3. Na hru se nečekalo příliš dlouho, vychází v klasickém ročním cyklu po předchozím Call of Duty: Black Ops, a hráči zatím vypadají spokojeně. Ne všude je ale situace stejná.

Ve Francii se už očividně nemohou zítřka dočkat, což dokládá počínání dvojice zlodějů, kteří údajně přepadli kamión s 6000 kusy hry. Škoda je vyčíslená na více než 8 milionů korun a distributor hry, herní gigant Activision, nechce nic komentovat. Na celé kauze je ale podivné, že se poprvé objevila v internetové diskuzi fanoušků, a tak je nutné brát ji s určitým despektem.

Je totiž možné, že celý incident je jen virální reklamou, která má strhnout pozornost na hru ještě před jejím vydáním a zajistit jí tak kladné přijetí hned od prvních dnů prodeje. Podobné praktiky navíc nejsou velkou neznámou a herní firmy jakoby se v nich neustále předháněly.

Autor: Zdeněk Princ - GrunexFoto: Grunex

Další čtení

Pavel Vacek: Kapr je jednička, sváteční polévky střídáme

Relax
22. 12. 2025
ilustrační foto

Přesně v 16:03 začíná zimní slunovrat. Dny se konečně začnou prodlužovat

Relax
21. 12. 2025

Adventní kalendář #24: Nezisková organizace Borůvka Praha

Relax
24. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV