Vznik a šíření ohně v SimCity

Relax
3. 5. 2012 13:08
Koncepční artwork ze hry SimCity
Koncepční artwork ze hry SimCity

Nová ukázka simuluje vzniku a šíření ohně v připravované budovatelské strategii SimCity, která vyjde v roce 2013 exkluzivně na počítače.

"Otec městských simulátorů je zpět! Vytvořte si město podle vlastních představ a zvolte si, jakým směrem se bude vyvíjet a jak to ovlivní jeho obyvatele, Simíky. Každé rozhodnutí, malé, či velké, bude mít reálné následky," popisuje hru vydavatelství Electronic Arts.

"Investujete-li do těžkého průmyslu, vaše ekonomika pokvete, ale jen za cenu zhoršeného zdraví Simíků v důsledku znečištění. Zavedete-li zelené technologie s cílem zkvalitnit život Simíků, riskujete vyšší daně a nezaměstnanost."

"Spojte síly s přáteli ve snaze čelit globálním výzvám: vypusťte raketoplán, snižte emise uhlíku nebo vybudujte úžasná stavitelská díla. Soutěžit můžete na globálních i regionálních žebříčcích o titul nejbohatšího, nejšpinavějšího či nejšťastnějšího místa v herním světě!"

Autor: Michal Burian - GrunexFoto: Grunex

Další čtení

 Děti z tábora v Mohelnici navštívili Mladečské jeskyně, kde se teplota celoročně pohybuje okolo 10 stupňů Celsia

Tropická veder táhnou Čechy do podzemí: Mladečské jeskyně trhají rekordy

Relax
31. 7. 2026
Expozice ve zrekonstruovaných sklepeních zručského zámku

Voraři, ledaři i chytání ryb nanečisto. Zručský zámek otevírá novou expozici pro rodiny

Relax
31. 7. 2026
ilustrační obrázek

Hrdinové za volantem: Zapomenutá cesta kolem světa, která inspirovala Hanzelku a Zikmunda

Relax
31. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ