VÝHERCI: vouchery na nákup oblečení Burton

Relax
21. 10. 2016 13:06
Soutěž Pohádky pro Emu.
Soutěž Pohádky pro Emu.

On-line deník TÝDEN.CZ vám přináší soutěž k novému rodinnému filmu Pohádky pro Emu, ve kterém excelují Ondřej Vetchý, Aňa Geislerová nebo Anna Polívková. Tentokrát soutěžíme o 5x voucher na oblečení Burton v hodnotě 500 Kč.

Film Pohádky pro Emu přináší příběh pracovníka imigračního úřadu v Londýně. Zaběhlý rytmus jeho života jednoho dne přeruší podivný telefonát z Prahy. V nemocnici leží po autonehodě svobodná matka, která ho v případě nouze uvedla jako opatrovníka svého dítěte. Ema je totiž jeho dcera. Petr je naprosto šokován. Musí jít o nějaký omyl. Nemá děti a ani netouží je mít. Přesto nedokáže nad situací jen tak mávnout rukou.

Co když je Ema opravdu jeho dcera a on je její jediná šance, jak se vyhnout dětskému domovu? Chlapovi, který byl do padesáti let zvyklý žít sám a rozhodně si nechce komplikovat život emocemi, převrátí soužití s osmiletou holčičkou život doslova vzhůru nohama.

Burton.Výhra: 5x voucher na nákup oblečení Burton v hodnotě 500 korun

Výherci:

František Švík
Karel Veselý
Pavlína Kubištová
Andrea Chyliková
Barbora Petrtýklová

Autor: - red -

Další čtení

Kateřina Adamcová: Umění spojit estetiku se zdravím a přirozenou krásou

Relax
2. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Léto plné radosti

Relax
6. 6. 2025

Soutěž o svíticí létající talíř od Albi

Relax
2. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ