Opilý Američan osedlal policejního koně a vyjel do ulic

Relax
3. 5. 2016 11:11
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Problémy s policií má nyní jistý pracovník stájí v americkém státě Connecticut, který si v opilosti osedlal policejního koně a vydal se s ním na projížďku. Na svém webu o tom informoval list Hartford Courant.

Na zmíněného hříšníka policii upozornili řidiči, neboť s černým kovbojským kloboukem cválal středem hartfordských ulic, čímž brzdil dopravu. Několik řidičů navíc mělo problém se muži vyhnout.

Policisté jezdce v podroušeném stavu nalezli ve stájích, kam se i s koněm v pořádku vrátil. K vyjížďce se doznal. Policie uvedla, že muže obvinila z výtržnictví a také z toho, že zvíře nezaopatřil světly, než se s ním vydal do ulic.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Zednáři a české dějiny: Kdo ze slavných Čechů patřil mezi „bratry v zástěře“?

Relax
23. 6. 2026

Kompletní obnova střechy krok za krokem od krytiny po okapy

Relax
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

Nová kapitola chovu rysů v Jihlavě: Zoo doufá v první koťata už příští rok

Relax
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ