Původní zpráva Říká se, že není nejlepší nápad sledovat své rodiče na sociálních sítích. Přesvědčil se o tom také tenista Andy Murray, který si neodpustil kritický komentář k fotce, jež sdílela... více

Ondřej Zdráhala proti Bělorusům.

Po prohře s Běloruskem
Zdráhala si nebral servítky. Kritizoval energii a přístup spoluhráčů

Podle kapitána Ondřeje Zdráhaly podali čeští házenkáři v druhém utkání čtvrtfinálové skupiny na mistrovství Evropy proti Bělorusku nejhorší výkon na turnaji.... více

Ilustrační obrázek.

Olympijská vítězka
Ledecká si výhrou splnila plán. A už se zase těší na lyže

Zimní univerzálka Ester Ledecká v sobotu naplnila jeden ze svých dlouhodobých cílů. Dvojnásobná olympijská vítězka jako první vyhrála v jedné sezoně závod... více

Jan Dufek ze Zlína.

Hokej
Novou smlouvu oslavil gólem. Každé trefy si vážím, řekl Dufek

Hokejový útočník Jan Dufek oslavil novou smlouvu se Zlínem vítěznou brankou v dohrávce 37. kola extraligy proti Spartě. Vedení Beranů v pátek uplatnilo na... více

Michal Vondrka mění Mladou Boleslav za Pardubice.

18.01. 18:25

Skokan na lyžích Roman Koudelka skončil třiadvacátý v závodu Světového poháru v německém Titisee-Neustadtu. Podruhé v sezoně vyhrál vítěz Turné čtyř můstků... více

Fotografie z utkání mezi Realem Madrid a Sevillou.

Fotbal
Fotbalisté Realu překonali dvakrát Vaclíka a jsou v čele soutěže

18.01. 18:16 Aktualizováno 18.01. 20:44

Fotbalisté Realu Madrid porazili doma ve 20. kole španělské ligy Sevillu 2:1 a vedou tabulku o tři body před Barcelonou, kterou v neděli při debutu trenéra... více

Zleva Lukáš Pech ze Sparty a Antonín Honejsek ze Zlína.

Hokejová extraliga
Zlín potvrdil výbornou formu, v dohrávce přejel Spartu

18.01. 18:08 Aktualizováno 18.01. 20:51

Hokejisté osmého Zlína zvítězili v dohrávce 37. kola extraligy nad Spartou 4:1 a vyhráli osmý z posledních deseti zápasů. Z prvního úspěchu proti Pražanům v... více

Fenomén Erling Haaland.

Fotbal
Haaland třemi góly řídil otočku Dortmundu, Lipsko nezaváhalo

18.01. 17:59 Aktualizováno 18.01. 20:38

Devatenáctiletý norský útočník Erling Haaland v soutěžní premiéře za Dortmund třikrát překonal brankáře Tomáše Koubka a v 18. kole německé ligy pomohl... více

Běloruská obrana blokuje střelu Pavla Horáka.

Čtvrtfinálová skupina
Čeští házenkáři padli i s Běloruskem, postup se vzdaluje

18.01. 17:32 Aktualizováno 18.01. 18:15

Čeští házenkáři prohráli na evropském šampionátu v druhém ze čtyř utkání čtvrtfinálové skupiny s Běloruskem 25:28. Reprezentanti jsou v šestičlenné tabulce bez... více

Nejlepší střelec soutěže Ciro Immobile.

Fotbal
Kanonýr Immobile táhne Lazio, hattrickem sestřelil Janov

18.01. 17:13

Fotbalisté Lazia Řím zdolali ve 20. kole italské ligy 5:1 Sampdorii Janov, za kterou odehrál první poločas český záložník Jakub Jankto. Třikrát se prosadil... více

Ester Ledecká.

Světový pohár
Ledecká popáté v kariéře triumfovala na snowboardu v Rogle

18.01. 16:24

Snowboardistka Ester Ledecká vyhrála popáté v kariéře paralelní obří slalom v Rogle a získala osmnáctý triumf v závodu Světového poháru. Ve finále porazila... více

Serge Aurier z Tottenhamu v utkání proti Watfordu.

Anglický fotbal
Pohřebiště favoritů. Ztratil Arsenal, City, Chelsea i Tottenham

18.01. 16:17 Aktualizováno 18.01. 20:45

Fotbalisté Manchesteru City remizovali doma v 23. kole anglické ligy s Crystal Palace 2:2 a na první Liverpool ztrácejí 13 bodů. "Reds" navíc sehráli o dva... více

Francouzský biatlonista Simon Desthieux.

Biatlon
Štvrteckého minela stála štafetu top desítku, vládli Francouzi

18.01. 16:03

Čeští biatlonisté dojeli vinou dvou trestných okruhů Jakuba Štvrteckého jedenáctí ve štafetě Světového poháru v Ruhpoldingu. Závěrečný souboj družstev před... více

Trenér Adrián Guľa.

Nový trenér
Guľovi vyšla premiéra v Plzni na jedničku. Vyhrála také Sparta

18.01. 13:15

Fotbalisté Plzně vítězně vstoupili do zimní přípravy a při premiéře nového trenéra Adriána Guľy doma porazili druholigové Ústí nad Labem 4:1. Premiéru za... více

Běžkyně na lyžích Kateřina Janatová.

České překvapení
Janatová: Snad se do křesla pro vedoucí závodnici vrátím

18.01. 12:10

S trikolórou zamotanou do copu a za podpory fanoušků překvapila běžkyně na lyžích Kateřina Janatová na Vysočině životním výkonem. Zatím spíše sprinterka si v... více

Česká tenistka Barbora Krejčíková.

Tenis
Krejčíková se probojovala do hlavního turnaje Australian Open

18.01. 11:22

Kvalifikací na Australian Open prošla z českých tenistů jen Barbora Krejčíková. V závěrečném třetím kole porazila Američanku Sachiu Vickeryovou 6:3, 6:0.... více

Norka Therese Johaugová.

Světový pohár v Novém Městě
Razýmová s Janatovou zazářily. Vyhráli Johaugová a Bolšunov

18.01. 10:48 Původní zpráva Aktualizováno 18.01. 12:56

UVNITŘ ON-LINE. Českým běžkyním na lyžích vyšla volná desítka při návratu Světového poháru do Nového Města na Moravě. Tuzemská jednička Kateřina Razýmová... více

Tomáš Satoranský v souboji s Benem Simmonsem.

NBA
Chicago prohrálo s Philadelphií, Satoranský prožil chudší večer

18.01. 09:33

Basketbalisté Chicaga nenavázali v NBA na čtvrteční vítězství nad Washingtonem a na palubovce Philadelphie prohráli 89:100. Tomáš Satoranský trefil tři ze... více

Hokejisté Tampy Bay oslavují gól.

NHL
Palát zářil při výhře Tampy. Zadinův gól stačil na bod

18.01. 09:17

Útočník Ondřej Palát pomohl v NHL třemi asistencemi k výhře Tampy Bay 7:1 na ledě Winnipegu. Všechny přihrávky českého hokejisty zužitkoval Anthony Cirelli,... více