Původní zpráva Po fotbalových trávnících snad neběhá poctivější hráč. N'Golo Kanté se v důsledku několika kauz s daňovými podvody rozhodl, že si je bude platit sám a nechce žádné výhody. V době,... více

Pavel Hapal.

Fotbal
Slováci přejeli Ukrajinu. To jsem nečekal, řekl Hapal po debutu

Takřka ideální premiéru na lavičce slovenských fotbalistů prožil v pátek trenér Pavel Hapal. Český kouč s novým týmem zvítězil v předposledním utkání skupiny... více

Thomas Muller po neproměněné šanci proti Rusku v přátelském utkání.

Špatné výkony
Krize pokračuje. Německo sestoupilo z elitní skupiny Ligy národů

Původní zpráva Téměř nemyslitelné se stalo realitou. Fotbalisté Německa pokračují v bídných výkonech z letního mistrovství světa a sestupují ze skupiny A nově vzniklé Ligy... více

Mikaela Shiffrinová.

Světový pohár
První slalom sezony vyhrála Shiffrinová, Slovensko má stříbro

Aktualizováno 17.11. 15:20Úvodní slalom sezony Světového poháru v Levi vyhrála americká favoritka Mikaela Shiffrinová. Druhou Slovenku Petru Vlhovou porazila o 58 setin, třetí dojela... více

Martina Sáblíková.

Rychlobruslení
Sáblíková zahájila sezonu 17. místem na patnáctistovce

17.11. 09:37 Aktualizováno 17.11. 11:17

Rychlobruslařka Martina Sáblíková zahájila v Obihiru novou sezonu Světového poháru 13. místem na trati 1500 metrů. Nikola Zdráhalová skončila v Japonsku na... více

Jakub Zbořil.

NHL
Obránce Zbořil si odbyl premiéru, Pastrňák nebodoval

17.11. 08:50

Obránce Jakub Zbořil nastoupil v hokejové NHL ke svému premiérovému utkání, ve kterém podlehl s Bostonem v Dallasu 0:1 v prodloužení. Jeho spoluhráč a nejlepší... více

Jack Sock dal znovu o sobě vědět.

Rebel v Londýně
Zloděj na Turnaji mistrů! Sock chtěl vykrást šatnu Federera

17.11. 06:30 Původní zpráva

Známý americký vtipálek mezi tenisty dal zase o sobě vědět. Jack Sock, který se kvalifikoval na Turnaj mistrů ve čtyřhře, se pokusil dostat před vlastním... více

Bitva o šachový trůn.

Carlsen vs. Caruana
Bitva o šachový trůn zůstává vyrovnaná. Dojde na tie-break?

17.11. 06:08

Ani šestá partie zápasu o titul mistra světa v šachu neměla vítěze. Tentokrát se obhájce titulu Nor Magnus Carlsen a Američan Fabiano Caruana dohodli na remíze... více

James Rodriguez neprožívá zrovna nejšťastnější období.

Problémy v klubu
Hvězda Kolumbie zpět na cestě do Realu? Bayern ztrácí zájem

17.11. 06:00 Původní zpráva

Dlouho se jednalo pouze o sci-fi, nyní ale situace okolo Jamese Rodrigueze nabírá reálnější obrysy. Kapitán fotbalistů Kolumbie možná zamíří z německého... více

Kváča pomohl Třinci k výhře nad Brnem v prodloužení.

Parádní začátek
Brankář Kváča si v třinecké premiéře připsal výhru nad mistrem

17.11. 05:30

Premiéra brankáře Petra Kváči v třineckých hokejových barvách byla vítězná. Jednadvacetiletý gólman, který dnes zastoupil mezi tyčemi jedničku Šimona Hrubce,... více

Jakub Jugas se vrací do sestavy Slavie po zranění.

Zpět na hřišti
Jugas tuší, že návrat do základní sestavy Slavie bude těžký

17.11. 05:00

Obránce Jakub Jugas doléčil svalové zranění a poprvé od května si zahrál soutěžní zápas. Šestadvacetiletý stoper pomohl solidním výkonem k výhře slávistických... více

Slováci doma vysoko rozdrtili Ukrajinu.

Varování pro Česko
Slovensko pod Hapalem začalo výhrou 4:1 nad Ukrajinou

16.11. 23:06

Slovenští fotbalisté v Lize národů přehráli Ukrajinu 4:1 a v tabulce skupiny B1 se dostali na druhé místo o skóre před českou reprezentaci. V pondělním... více

Nouri má po osudném střetu trvalé poškození.

Vyhazov
Ajax propustil doktora, který loni zanedbal péči o Nouriho

16.11. 22:23

Nizozemský fotbalový celek Ajax Amsterodam propustil klubového doktora Dona De Wintera, který loni v létě zanedbal péči o talentovaného Abdelhaka Nouriho.... více

Konec kariéry se blíží i kvůli zdravotním problémům.

Konec se závody
Sáňkařská šampionka Hüfnerová ukončí po sezoně kariéru

16.11. 21:44

Německá sáňkařka Tatjana Hüfnerová, držitelka kompletní medailové sbírky z olympijských her a osminásobná mistryně světa, ukončí po sezoně kariéru. Jako důvod... více

Sparta prohrála v Chomutově vysoko 0:5.

Hokejová extraliga
Sparta tvrdě narazila, od posledních Pirátů dostala výprask

16.11. 21:00 Aktualizováno 16.11. 23:17

Hokejisté Mladé Boleslavi si v 19. kole Tipsport extraligy podruhé za sebou "vyšlápli" na lídra soutěže. Po středeční výhře na ledě Sparty dnes doma porazili... více

Josef Jandač se může usmívat, s Magnitogorskem uspěl posedmé za sebou.

Vítězná série
Jandač si s Magnitogorskem připsal sedmou výhru v řadě

16.11. 20:28

Hokejisté Magnitogorsku pod vedením bývalého trenéra české reprezentace Josefa Jandače vyhráli v KHL posedmé za sebou. Na ledě Viťazu dnes zvítězili 4:1 i díky... více

Slavia si snadno doma poradila s druholigovou Chrudimí.

MOL Cup
Slavia i Teplice jdou po shodných výhrách dál v poháru

16.11. 20:27 Aktualizováno 16.11. 21:07

Fotbalisté Teplic v osmifinále MOL Cupu zvítězili na hřišti pražské Dukly 3:1 díky hattricku útočníka Martina Jindráčka a stali se dalším čtvrtfinalistou... více

Alexander Zverev si výhrou nad Johnem Isnerem zajistil postup do semifinále.

Turnaj mistrů
Zverev zdolal Isnera, v semifinále na něj číhá Federer

16.11. 17:14 Aktualizováno 16.11. 23:00

Německý tenista Alexander Zverev si na Turnaji mistrů v Londýně díky výhře nad Američanem Johnem Isnerem 7:6 (7:5), 6:3 zajistil postup do semifinále, v němž... více

Patrik Schick popřel spekulace ohledně jeho možného odchodu z AS Řím.

Popřel spekulace
Odchod z Říma? Ne. Chci se tam prosadit a víc hrát, říká Schick

16.11. 15:34

Reprezentační útočník Patrik Schick se nechystá opustit AS Řím a zprávy italských médií o možném lednovém odchodu na hostování označil za spekulace.... více

Felix Neureuther si před comebackem po roce zlomil palec.

Německý sjezdař
Neureuther si zlomil palec, přesto chce v neděli závodit

16.11. 15:13

Německý lyžař Felix Neureuther si těsně před plánovaným návratem po roce k závodění zlomil palec a jeho comeback je ohrožen. Někdejší vicemistr světa ve... více