Fotbalista Slavie
West Ham nabízí za Součka půl miliardy, hráč letí na obhlídku

Aktualizováno 27.01. 19:06Fotbalový reprezentant Tomáš Souček je blízko přestupu z pražské Slavie do anglického klubu West Ham United. více

Petr Čech.

Bývalý fotbalista
Čech je na tribuně nervóznější než na hřišti. Hokej mu pomáhá

Bývalý brankář Petr Čech po konci profesionální kariéry už půl roku působí v roli poradce sportovního a technického úseku londýnské Chelsea a chvílemi mu... více

Tenisová legenda John Mcenroe.

Tenisové legendy
McEnroe nazval Courtovou bláznivou tetou. Pomůže mu Serena?

Bývalý americký tenista John McEnroe se opřel do neméně slavné australské hráčky Margaret Courtové, která během pondělního programu Australian Open dostala v... více

Zahynulý Kobe Bryant.

Basketbalová tragédie
Zesnulý Bryant bude v létě uveden do Síně slávy

Zástupci basketbalové Síně slávy s předstihem uvedli, že letos přijmou Kobeho Bryanta, který spolu s dalšími osmi lidmi zahynul při nedělní nehodě vrtulníku. více

Tenistka Naomi Ósakaová a její trenér Wim Fissette.

Nové pravidlo
Zkouška WTA: tenisoví trenéři mohou radit hráčkám z hlediště

27.01. 18:49

Na tenisových turnajích ženského okruhu WTA vyjma grandslamů bude letos povoleno koučování z hlediště. Za to až dosud hrozil hráčkám trest. Nové pravidlo se... více

Martin Hašek ml. ze Sparty (vlevo) se raduje z gólu se spoluhráči Michalem Trávníkem (uprostřed) a Davidem Lischkou.

Fotbalová Sparta
Hašek odmítl letět na soustředění, navíc má problémy s kondicí

27.01. 18:42 Aktualizováno 27.01. 19:51

Záložník Martin Hašek v pondělí odmítl odcestovat se Spartou na soustředění do Španělska. Letenský celek o tom zatím bez dalších detailů informoval na svých... více

Petra Kvitová se zdraví po zápase s Australankou Ashleigh Bartyovou.

Tenis
Kvitová je adeptka na titul, přesto proti Bartyové není favorit

27.01. 17:58

Mírnou favoritkou čtvrtfinále Australian Open mezi Petrou Kvitovou a Ashleigh Bartyovou je podle bookmakerů domácí tenistka. více

Fotbalisté Mladé Boleslavi během zimní přípravy.

Zimní turnaj
Fotbalisté Mladé Boleslavi ovládli Tipsport ligu

27.01. 16:44 Aktualizováno 27.01. 16:59

Zimní Tipsport ligu vyhráli fotbalisté Mladé Boleslavi. V dnešním finále závěrečného turnaje na Maltě porazili obhájce prvenství z druholigového Brna, když o... více

Švýcarský tenista Stan Wawrinka.

Australian Open
Wawrinka i Nadal pokračují. Loučí se Kyrgios s Medveděvem

27.01. 14:45 Aktualizováno 27.01. 13:36

Bývalý vítěz Švýcar Stan Wawrinka vyřadil v osmifinále Australian Open čtvrtého nasazeného Daniila Medveděva z Ruska po setech 6:2, 2:6, 4:6, 7:6 a 6:2. Pro... více

Martin Frk v dresu Los Angeles Kings slaví gól se spoluhráči.

Martin Frk
Český útočník vyslal nejtvrdší střelu na světě

27.01. 14:40 Aktualizováno 27.01. 16:53

UVNITŘ VIDEO. Český hokejový útočník Martin Frk vytvořil na Utkání hvězd AHL v Ontariu světový rekord v soutěži o nejtvrdší střelu. více

Edinson Cavani je v PSG nespokojený.

Fotbal
Bitva o Cavaniho. Zájem o snajpra mají v Anglii či Atléticu

27.01. 06:30 Původní zpráva

Jedná se bezesporu o jednoho z nejlepších hráčů planety, který je v letním přestupovém období k mání. Fotbalový útočník Edinson Cavani je nespokojený se svou... více

Zleva Guntis Galvins z Třince a Jaromír Jágr z Kladna.

Hokejová extraliga
Jágra zlobí špatné začátky. Co říkal na hollywoodskou návštěvu?

27.01. 06:00

Hokejisté Kladna prohráli v extralize potřetí za sebou a opět byl problém hlavně v nevydařené první třetině. V neděli proti Třinci stejně jako v pátek proti... více

Martin Zaťovič (vpravo) z Brna dává gól. Zleva Akim Aliu z Litvínova a brankář Litvínova David Honzík.

Kapitán Brna
Budíček! Obrat Komety vedl Zaťovič. A málem dal znovu hattrick

27.01. 05:30

Hokejová Kometa se může plně spolehnout na svého kapitána. Martin Zaťovič řídil zvrat utkání, které by se spíše než na třetiny mělo dělit na poločasy. V tom... více

Švýcarský fenomén Roger Federer.

Tenis
Federer sotva vstal z postele. Nyní se těší na tenis s Tennysem

27.01. 05:00

Pomalejší rozjezd, ale o to rychlejší konec předvedl grandslamový rekordman Roger Federer na cestě do patnáctého čtvrtfinále Australian Open. Šestinásobný... více

Eva Samková.

Snowboardcross
Samková si v druhém závodu v Kanadě polepšila na páté místo

26.01. 22:22 Aktualizováno 26.01. 22:35

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila ve druhém závodu Světového poháru v kanadském zimním středisku Big White pátá a o místo vylepšila výsledek ze soboty.... více

Kobe Bryant.

Pád helikoptéry
Zemřel legendární Kobe Bryant i se svou třináctiletou dcerou

26.01. 21:02 Aktualizováno 26.01. 23:02

Jeden z nejlepších basketbalistů všech dob Kobe Bryant zahynul při dnešní havárii vrtulníku v Kalifornii. O úmrtí pětinásobného šampiona NBA a dvojnásobného... více

Fotografie z utkání mezi Shrewsbury a Liverpoolem.

Anglický pohár
Liverpool ztratil nadějné vedení, týmy z Manchesteru postupují

26.01. 20:24

Lídr Premier League Liverpool neudržel dvougólové vedení a remizoval v utkání 4. kola Anglického poháru se Shrewsbury 2:2. Svěřenci Jürgena Kloppa si tak... více

Trenér českého týmu Petri Kettunen.

Mistrovství světa
Kettunen povede florbalovou reprezentaci. Navzdory protestům

26.01. 19:29

Finský trenér Petri Kettunen povede české florbalisty i na prosincovém mistrovství světa v Helsinkách, přestože pod jeho vedením přitom odmítá hrát řada... více

Fotografie z finálového utkání v házené.

Boj o zlato
Dramatické finále. Mistry Evropy v házené jsou Španělé

26.01. 18:23 Aktualizováno 26.01. 18:40

Házenkáři Španělska porazili v dramatickém finále mistrovství Evropy Chorvatsko 22:20 a obhájili předloňský titul. Vyrovnaný zápas ve Stockholmu nabídl několik... více

Zleva Pavel Kousal, Ondřej Najman a Oscar Flynn z Mladé Boleslavi.

Kladno těsně podlehlo Třinci, Plzeň rozstřílela Spartu

26.01. 18:14 Aktualizováno 26.01. 21:06

Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli ve 40. kole extraligy na ledě posledních Pardubic 3:2 v prodloužení a zabrali po dvou prohrách. více