Hokej
Vsetín rozdrtil Kladno a přiblížil se čelu, Slavia zdolala Budějovice

Hokejisté druhého Vsetína zdolali ve šlágru 48. kola první ligy třetí Kladno 6:1 a po sedmé výhře za sebou se přiblížili na rozdíl dvou bodů vedoucí Jihlavě. Dukla doma podlehla... více

Luka Modrič z Realu si navádí míč v souboji proti Seville.

Španělská liga
Za Atlético pálili obránci, Vaclík na střelce Realu nestačil

Aktualizováno 19.01. 22:38UVNITŘ VÝSLEDKY CELÉHO DNE. Fotbalisté Realu Madrid porazili v 20. kole španělské ligy Sevillu 2:0. Tomáše Vaclíka v brance hostů překonali v 78. minutě... více

Theodor Gebre Selassie v obležení dvou soupeřů.

Německá liga
Dortmund urval výhru na hřišti Lipska, Češi z Brém slaví

Aktualizováno 19.01. 20:58UVNITŘ VÝSLEDKY CELÉHO DNE. Brémy s brankářem Jiřím Pavlenkou a obráncem Theodorem Gebre Selassiem v sestavě vyhrály v 18. kole německé fotbalové ligy v... více

Brankář Calgary David Rittich se spoluhráčem Matthewem Tkachukem.

Krásné gesto
Rittich potěšil svého autistického bratra, domluvil mu setkání snů

Český hokejový brankář David Rittich z Calgary splnil sen svému bratrovi Tomášovi, který trpí autismem. Zprostředkoval mu po tréninku setkání s legendárním... více

Patrik Schick se raduje se svými spoluhráči po gólu.

Italská Serie A
Schick byl u rozhodující branky Říma, PSG rekordně nadělovalo

19.01. 17:11 Aktualizováno 19.01. 22:37

UVNITŘ VÝSLEDKY Z ITALSKÉ A FRANCOUZSKÉ LIGY. Fotbalisté AS Řím porazili v 20. kole italské ligy FC Turín 3:2. Český útočník AS Patrik Schick přišel do hry v... více

Rallye
OBRAZEM: Češi na Dakaru. Pokoření rekordu, boj s technikou i zdravím

19.01. 16:00 Původní zpráva

Martin Prokop vylepšil o jednu příčku dosavadní české maximum, když dorazil do cíle na šestém místě. Aleš Loprais skončil pátý mezi kamiony, životní umístění... více

Česká biatlonistka Markéta Davidová (ilustrační foto).

Závod v Ruhpoldingu
České biatlonistky úspěch nezopakovaly, ve štafetě slaví Francie

19.01. 15:52

České biatlonistky skončily ve štafetě Světového poháru v Ruhpoldingu deváté a nenavázaly na třetí místo z minulého závodu v Oberhofu. V pozměněné sestavě, v... více

Zleva Salah, Mané a Lallana slaví branku do sítě Crystalu Palace.

Anglická liga
Arsenal si ve šlágru poradil s Chelsea, uspěli i Liverpool a United

19.01. 15:44 Aktualizováno 19.01. 20:30

UVNITŘ VÝSLEDKY CELÉHO DNE. Fotbalisté Liverpoolu otočili v 23. kole anglické ligy zápas proti Crystalu Palace a po výhře 4:3 vytvořili nový klubový rekord v... více

BBC sportovní osobností roku se stal golfista Francesco Molinari. Ten předstihl druhého fotbalistu Harryho Kanea (na snímku vlevo) i třetího jezdce formule 1 Lewise Hamiltona.

Odpočinek
Na motorky s Bieberem, střelba i zpěv. Co dělají hvězdy formule 1?

19.01. 15:00 Původní zpráva

Ještě téměř dva měsíce zbývají do zahájení nové sezóny formule 1, která odstartuje sedmnáctého března v Austrálii. Jezdci nezahálejí a protáčejí rychlá kola v... více

MAS Táborsko si zahrálo na Maltě.

Záložník Táborska
Fotbalista Pilík si užívá teplo na Maltě: Je to skvělé

19.01. 14:40 Původní zpráva

V exotickém prostředí na ostrově Malta se v semifinále Tipsport ligy 2019 střetly dva druholigové české týmy: Zbrojovka Brno, obhájce trofeje, a postupující ze... více

Wengen
Nejdelší sjezd ovládl Kriechmayr, závod narušil ošklivý pád

19.01. 14:31 Aktualizováno 19.01. 18:30

Nejdelší sjezd Světového poháru ve Wengenu vyhrál rakouský lyžař Vincent Kriechmayr a připsal si první umístění na stupních vítězů v sezoně. Sedmadvacetiletý... více

La Diagonela
Smutná ovládla další závod, přestože bojovala se zdravím

19.01. 13:44

Kateřina Smutná zvítězila v dálkovém běhu na lyžích La Diagonela ve Švýcarsku na 65 kilometrů klasickou technikou. V seriálu Ski Classics se dočkala prvenství... více

Česká lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká dojela ve sjezdu v Cortině d'Ampezzo osmá.

Světový pohár
Osmá Ledecká pokořila Vonnovou. Musela jet pozadu, vtipkovala

19.01. 12:22

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká si osmým místem ve sjezdu v Cortině d'Ampezzo vyjela druhý nejlepší výsledek ve Světovém poháru lyžařek v kariéře.... více

Na lyžích opět úřadoval Klaebo, Češi v bílé stopě neuspěli.

Na lyžích opět úřadoval Klaebo, Češi v bílé stopě neuspěli

19.01. 11:57

Lyžařské sprinty klasickou technikou v Otepää vyhráli vedoucí muž Světového poháru Nor Johannes Klaebo a jeho krajanka Maiken Caspersen Fallaová. Nikdo z... více

Hokejista Zbyněk Michálek posílí tým Komety Brno. Na snímku ještě v dresu pražské Sparty.

Elitní hráč
Kometu posílí zkušený obránce, přichází Zbyněk Michálek

19.01. 11:27

Hokejisty Komety Brno posílil šestatřicetiletý obránce Zbyněk Michálek. Dlouholetý hráč NHL a držitel dvou medailí z mistrovství světa působil naposledy v... více

Australský cyklista Caleb Ewan (ilustrační foto).

Tour Down Under
Chtěl peloton uchránit před pádem, nakonec byl sám potrestán

19.01. 10:36

UVNITŘ VIDEO: Dvacetiletý belgický cyklista Jasper Philipsen si v páté etapě Tour Down Under připsal první vítězství ve WorldTour. Pomohl mu k tomu trest... více

Americká tenistka s ruskými kořeny Amanda Anisimová se raduje z postupu do osmifinále Australian Open.

Osmifinále
Zastaví Kvitovou "nová Šarapovová"? Hvězdička hýří sebevědomím

19.01. 10:30 Původní zpráva

Favoritky byly jasné, podle papírových předpokladů se měla Petra Kvitová utkat v osmifinále s Arinou Sabalenkovou. Zatímco česká tenistka prolomila loňské... více

Petr Mrázek.

NHL
Mrázek pustil čtyři góly, bodovali Simon a Sobotka

19.01. 08:06

Petr Mrázek nezabránil v pátečním utkání NHL domácí porážce Caroliny 1:4 s Ottawou. Český gólman pustil všechny góly v úvodních 37 minutách a celkem kryl 22... více

Ósakaová je po zvratu v osmifinále, dál jde i Halepová s Plíškovou.

Australian Open
Plíšková se k postupu nadřela, dál jde i Halepová s Ósakaovou

19.01. 08:04 Aktualizováno 19.01. 17:24

Tenistka Karolína Plíšková porazila ve 3. kole Australian Open 6:4, 3:6, 6:2 Italku Camilu Giorgiovou a potřetí za sebou je v Melbourne v osmifinále. V něm se... více

ČSSR-Brazílie finále MS Josef Masopust střílí jedinou branku našeho mužstva. Vlevo Zozimo, vpravo brankář Gilmar a obránce D. Santos.