Formule 3

Aktualizováno 18.11. 14:29Světové finále formule 3 v Macau zastínila děsivá nehoda sedmnáctileté německé pilotky Sophie Flörschové. Se svým monopostem vyletěla po kolizi s jiným vozem na konci dlouhé... více

Český pilot Martin Šonka vyhrál  poprvé sérii Red Bull Air Race.

Red Bull Air Race
Česká letecká paráda, Šonka nedal soupeřům šanci

Akrobatický pilot Martin Šonka vyhrál poprvé sérii Red Bull Air Race. Celkové vítězství si čtyřicetiletý rodák z Dvora Králové zajistil dnešním triumfem v... více

Hokejisté pražské Sparty získali z posledních pěti extraligových zápasů pouhé dva body.

Kapitán
Jak zase vyhrávat? Musíme tvrdě pracovat, burcuje Vrána Spartu

Hokejisté pražské Sparty získali z posledních pěti extraligových zápasů pouhé dva body. Po dnešní domácí porážce s Olomoucí 4:6 vyšli potřetí za sebou... více

Turnaj mistrů ovládl Zverev, slavit bude i Lendl.

Finále
Turnaj mistrů ovládl Zverev, slavit bude i Lendl

Tenista Alexander Zverev vyhrál Turnaj mistrů a za pomoci kouče Ivana Lendla slaví největší úspěch kariéry. Německý hráč v dnešním finále v londýnské O2 areně... více

Hokejisté Sparty podlehli ve 20. kole extraligy doma Olomouci 4:6 a potřetí za sebou nebodovali.

Dvacáté kolo
Sparta s Plzní se dál trápí, Kometa na Hradec neumí

18.11. 18:30

Hokejisté Sparty podlehli ve 20. kole extraligy doma Olomouci 4:6 a potřetí za sebou nebodovali. Pražané sice dokázali vyrovnat z 0:3 na 3:3, ale v polovině... více

Freestylový motokrosař Libor Podmol (ilustrační foto).

Motokros
Bronzová medaile pro Podmola. Příště budu bojovat o titul, slibuje

18.11. 19:52

Freestylový motokrosař Libor Podmol skončil třetí v závěrečném závodu mistrovství světa v čínském Šen-čenu a stejnou příčku vybojoval také celkově. Druhý v... více

Kouč české reprezentace Jaroslav Šilhavý.

Liga národů
Hapal? Jel bych s ním na dovolenou, přiznává kouč Šilhavý

18.11. 18:06

Trenér českých fotbalistů Jaroslav Šilhavý považuje pondělní závěrečný zápas skupiny Ligy národů se Slovenskem za utkání podzimu. Věří, že reprezentanti... více

Hráči Skotska v utkání s Albánií (ilustrační foto).

Nesportovní chování

18.11. 17:51 Původní zpráva

Fotbalisté si občas v zápalu hry ke svým protihráčům dovolí kousky, které jsou za hranicí povoleného bránění. Je však pár zapovězených míst, která nejsou úplně... více

Liga národů
Sólo Kramariče nestačilo, Chorvaté prohráli s Anglií a sestupují

18.11. 17:08

Angličtí fotbalisté otočili v Lize národů utkání s Chorvatskem a po výhře 2:1 ovládli skupinu A4 před Španělskem. V červnu je čeká Final Four o celkový triumf... více

Skokan na lyžích Viktor Polášek je šestnáctý po prvním kole úvodního individuálního závodu sezony Světového poháru ve Wisle.

Skoky na lyžích
Tři Češi doskákali pro body, Polášek předvedl životní maximum

18.11. 16:21

Úvodní závod sezony Světového poháru skokanů na lyžích ve Wisle vyhrál Jevgenij Klimov a postaral se o první ruský triumf v historii seriálu. Nejlepší z Čechů... více

Skvělý úspěch, Češi získali na mistrovství světa v MMA tři nedaile.

Bojové umění
Skvělý úspěch, Češi získali na mistrovství světa v MMA tři nedaile

18.11. 13:36

Tři medaile vybojovali čeští reprezentanti na amatérském mistrovství světa ve smíšeném bojovém umění MMA. Na šampionátu v Bahrajnu skončila mezi ženami třetí... více

Ovlivnil semifinále Turnaje mistrů nešikovný podavač míčků?

Chyba v semifinále

18.11. 13:00 Původní zpráva

Finalistou letošního Turnaje mistrů se stal Alexander Zverev, který porazil Rogera Federera 7:5, 7:6 (5). Němec předvedl parádní výkon, bývalá světová jednička... více

Český motocyklový jezdec Jakub Kornfeil (ilustrační foto).

Moto3
Mladíček Öncü proměnil premiéru ve vítězství, Kornfeil upadl

18.11. 12:25

Český motocyklový jezdec Jakub Kornfeil v závěrečné Velké ceně Valencie získal po pádu bod za 15. místo a v konečném pořadí mistrovství světa Moto3 zůstal... více

Úřadující mistr světa Marcel Hirscher.

Světový pohár
Krýzlovi chybělo šest setin, úvodní slalom ovládl Hirscher

18.11. 11:50

Rakouský lyžař Marcel Hirscher začal obhajobu prvenství ve Světovém poháru triumfem ve slalomu ve finském Levi. Vítěz uplynulých sedmi ročníků seriálu vyhrál o... více

První porážku v profesionálním ringu si v sobotu večer v německé Desavě připsala česká boxerka Lucie Sedláčková (na snímku vpravo).

Profesionální box
Po třinácté to nevyšlo, boxerka Sedláčková poprvé prohrála

18.11. 11:07

První porážku v profesionálním ringu si v sobotu večer v německé Desavě připsala česká boxerka Lucie Sedláčková. V boji o pás evropské šampionky v pérové... více

Francouz Sébastien Ogier se stal pošesté za sebou mistrem světa v automobilových soutěžích.

Automobilové závody
Ogier je pošesté mistrem světa v rallye, slavit může i Toyota

18.11. 10:17

Francouz Sébastien Ogier se stal pošesté za sebou mistrem světa v automobilových soutěžích. V závěrečné Australské rallye obsadil páté místo, jeho rivalové v... více

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková (ilustrační foto).

3000 metrů
Sáblíková slaví bronz, porazila i dlouholetou rivalku

18.11. 10:08

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila třetí místo v závodě na 3000 metrů na Světovém poháru v Obihiru. Česká hvězda dlouhých tratích na úvod sezony... více

David Rittich se podílel na výhře Calgary.

NHL
Rittich vychytal Calgary výhru, Chytil skóroval potřetí v řadě

18.11. 07:38

Gólman David Rittich zastavil v sobotním utkání NHL 24 střel, dovedl Calgary k výhře 4:2 nad Edmontonem a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. Filip Chytil... více

Jakub Kornfeil může ve Valencii završit životní sezonu.

Poslední závod
Kornfeil má na dosah životní výsledek. Šance je veliká

18.11. 06:30 Původní zpráva

Motoristická sezona je na konci. Seriál mistrovství světa silničních motocyklů má před sebou poslední závod. O titulech v jednotlivých kubaturách už je sice... více

Jakub Zbořil si v následujícím měsíci hodně zahraje za Boston.