Akvabely Bernardová s Dufkovou nepostoupily z kvalifikace

Sport
15. 8. 2016 19:11
Synchronizované plavání (ilustrační foto).
Synchronizované plavání (ilustrační foto).

České akvabely Soňa Bernardová a Alžběta Dufková nepostoupily na olympijských hrách do dvanáctičlenného finále. V technickém programu, který byl druhou polovinou kvalifikace, klesly ze 16. na 18. příčku. Kvalifikaci vyhrály ruské obhájkyně zlata Natalija Iščenková a Světlana Romašinová s více než tříbodovým náskokem před Číňankami a Japonkami.

České reprezentantky za obě části kvalifikace získaly 160,5973 bodu a na dvanácté Rakušanky ztratily bezmála deset bodů. Bernardová, která je ve 40 letech nejstarší závodnicí v soutěži, startuje pod pěti kruhy už popáté a potřetí s Dufkovou. Jejich nejlepším společným umístěním je 14. příčka z Londýna.

Autor: ČTK Foto: Instagram

Další čtení

Zleva bývalý fotbalista Tomáš Řepka a režisér a promotér Petr Větrovský pózují s dresem West Hamu na tiskové konferenci k dokumentárnímu filmu

Film Řepka: Hříšník poodkryl tajemství ztracené týmové pokladny Sparty

Sport
12. 11. 2025
ilustrační foto

Turecký fotbal pohlcuje monstrózní aféra. Tisíc hráčů se asi zapletlo do sázek

Sport
11. 11. 2025
ilustrační foto

Velkou kunratickou znovu obhájil mladý orientační běžec. I loni měl zlato

Sport
9. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ