Bank skončil v obřím slalomu devatenáctý, vyhrál Ligety

18.02.2011 14:42 Aktualizováno 18.02. 15:10

Ester Ledecká po triumfu na snowboardu vyhrála trénink ve sjezdu.

Česká obojživelnice
Ledecká překvapila elitu. Vyhrála trénink ve sjezdu

Aktualizováno 17.12. 15:53Překvapivá olympijská šampionka v superobřím slalomu Ester Ledecká vyhrála pondělní druhý trénink sjezdu Světového poháru ve Val Gardeně. Na lyžích zajela... více

Lyžař Kryštof Krýzl a jeho pád.

Obří slalom
Hirscher opět dominoval, Krýzlovi se po zranění nedaří

S ohromným náskokem dvou a půl sekundy vyhrál fenomenální rakouský lyžař Marcel Hirscher další závod Světového poháru a oslavil už 61. prvenství. Obří slalom v... více

Momentálně nejlepší lyžařka Mikaela Shiffrinová vynechá nejbližší dva závody Světového poháru.

Sjezdové lyžování
Ledecké odpadla největší soupeřka. Budu odpočívat, hlásí hvězda

Momentálně nejlepší lyžařka Mikaela Shiffrinová vynechá nejbližší dva závody Světového poháru. Třiadvacetiletá Američanka, jež v této sezoně z devíti startů... více

Aleksander Aamodt Kilde v cíli.

Světový pohár
Ve sjezdu kraloval Nor Kilde. Závod ovlivnil děsivý pád

Aktualizováno 15.12. 18:44Sjezd ve Val Gardeně vyhrál norský lyžař Aleksander Aamodt Kilde a připsal si třetí vítězství ve Světovém poháru. Závod poznamenal těžký pád Švýcara Marca... více