Cipro i Bittengel se shodují: Jarolím měl málo času a podlehl tlaku

12.10.2016 16:45

Fotbalisté Manchesteru City a jejich radost po výhře nad Arsenalem.

Anglická liga
City porazili Arsenal a popáté slaví zisk Ligového poháru

Fotbalisté Manchesteru City popáté v historii získali anglický Ligový pohár. Ve finále ve Wembley porazili londýnský Arsenal jasně 3:0. Tři roky po sobě má... více

Trenér Manchesteru United Jose Mourinho (vlevo) s Antoniem Contem.

Mourinho chtěl kárat, nakonec ocenil soupeře i své svěřence

Trenér Manchesteru United José Mourinho si cenil obratu ve šlágru 28. kola anglické ligy s londýnskou Chelsea. "Rudí ďáblové" se do zápasu dostávali déle a v... více

Fotbalisté Schalke v utkání proti Leverkusenu (ilustrační foto).

Německá liga
Schalke bere výhru, Fährmann oslavil jubileum čistým kontem

Duel týmů s pohárovými ambicemi v 24. kole německé fotbalové ligy dopadl lépe pro Schalke, které zvítězilo 2:0 na hřišti Leverkusenu. Klub z Gelsenkirchenu se... více

Fotbalisté Lazia Řím (ilustrační foto).

Italská liga
Lazio potvrdilo roli favoritů, Jankto Udine nespasil

Fotbalisté Lazia Řím zvítězili v 26. kole italské ligy na hřišti Sassuola 3:0 a posunuli se na třetí místo tabulky. Dva góly dal Sergej Milinkovič-Savič. O... více