Další krádež v Riu. Ozbrojení muži oloupili medailistu

Sport
11. 8. 2016 15:28
Ani ozbrojené složky nezabránily kriminalitě v Rio de Janeiru.
Ani ozbrojené složky nezabránily kriminalitě v Rio de Janeiru.

Člen ruské plavecké výpravy Jevgenij Korotyškin se stal při olympijských hrách v Riu de Janeiro další obětí pouliční kriminality. Stříbrného medailistu z předchozích her v Londýně, jenž už v Brazílii nepatří mezi závodníky, přepadli a oloupili dva ozbrojení muži nedaleko pláže Ipanema.

Třiatřicetiletý Kotoryškin na sociální síti uvedl, že z incidentu vyvázl bez zranění. "Vyměnil jsem obsah svých kapes za napínavý příběh pro příští generaci," napsal na Instagramu s tím, že o žádné velké cennosti nepřišel. Přepadení podle něho nebylo ani tak drahé, jako spíš děsivé.

Korotyškin vybojoval před čtyřmi lety v Londýně stříbro v závodu na 100 metrů motýlek, o druhé místo se podělil s Jihoafričanem Chadem Le Closem za fenomenálním Michaelem Phelpsem. Po ukončení kariéry působí jako plavecký funkcionář.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Lov bodů začíná. Fuksa musí kvůli olympiádě závodit všude

Sport
7. 4. 2026
ilustrační foto

Podmínkou k nákupu vstupenek na MS bude ověřený profil v programu FC REPRE

Sport
1. 4. 2026
Česko - Dánsko, finále play off evropské části kvalifikace o postup na mistrovství světa ve fotbale

Česko slaví historický postup na MS! Dánsko padlo v penaltovém rozstřelu

Sport
1. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ