10.05.2014 10:16

Světová jednička Číňanka Feng Šan-šan.

Vláda na greenu
Čína kraluje golfu. Poprvé v historii má světovou jedničku

Čína má poprvé světovou golfovou jedničku. Do čela ženského žebříčku se dostala osmadvacetiletá Feng Šan-šan, která o víkendu ovládla domácí turnaj Blue Bay na... více

Klára Spilková.

indian Open
Golfistka Spilková skončila šestá, za vítězkou zaostala o pět úderů

Aktualizováno 12.11. 12:39Golfistka Klára Spilková obsadila na Indian Open šesté místo, což je její druhý nejlepší výsledek v této sezoně Ladies European Tour. Dvaadvacetiletá česká... více

Justin Rose.

Turkish Open
Golfista Rose vyhrál i v Turecku, získal druhý titul během osmi dnů

Olympijský vítěz Justin Rose týden po triumfu v Šanghaji získal další golfovou trofej. Sedmatřicetiletý Angličan vyhrál v Beleku Turkish Open na úvod finálové... více

Golfistka Klára Spilková (ilustrační foto).

Ladies European Tour
Spilková se posouvala vzhůru, nakonec je z toho třicáté místo

Klára Spilková obsadila na golfovém turnaji Ladies European Tour v Abú Zabí dělené třicáté místo. Dvaadvacetiletá česká profesionálka po slabším začátku... více