Fotbalová liga
Sparta vedení neudržela, v závěru vyrovnal Řezníček

Původní zpráva UVNITŘ ON-LINE. Fotbalisté Sparty jen remizovali ve 13. kole první ligy v Teplicích 1:1. Pražané vedli od 68. minuty, kdy se poprvé v české nejvyšší soutěži trefil Semih Kaya, ale... více

Bulhary povede proti Čechům nový trenér.

Reprezentace
Bulhary povede v utkání s Českem kouč Dermendžiev

Fotbalisty Bulharska, kteří budou v listopadu posledním soupeřem české reprezentace v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy, povede Georgi Dermendžiev. více

Trenér Liverpoolu Jürgen Klopp.

Anglický fotbal
Klopp: Videosudí nás poškodil. O faul nešlo, zní z United

Trenér fotbalistů Liverpoolu Jürgen Klopp si po nedělní remíze 1:1 s Manchesterem United stěžoval na videorozhodčího. Vedoucí tým anglické ligy poprvé v sezoně... více

Krmenčík dal 50. ligový gól

Krmenčík: Gólů můžu dát ještě 150

Plzeňský fotbalista Michael Krmenčík 50. gólem v první lize pomohl k domácí výhře 3:0 nad Ostravou. více

Plzeň díky drtivé druhé půli porazila Baník

20.10. 17:35 Aktualizováno 20.10. 18:52

Fotbalisté Plzně ve 13. kole první ligy doma porazili Ostravu 3:0 díky gólům Lukáše Hejdy, Michaela Krmenčíka a Tomáše Chorého z druhého poločasu. více

Inter vyhrál přestřelku, hlavní roli hrály penalty.

Italská liga
Inter vyhrál přestřelku, hlavní roli hrály penalty

20.10. 15:01 Aktualizováno 20.10. 17:22

Fotbalisté Interu Milán zvítězili v utkání 8. kola italské ligy na hřišti Sassuola 4:3 a zůstali na druhém místě s jednobodovou ztrátou na obhájce titulu z... více

Peklo pro gólmana, fanoušci mu za zády odpálili ohňostroj.

Řádění na stadionu
Peklo pro gólmana, fanoušci mu za zády odpálili ohňostroj

20.10. 13:00 Původní zpráva

Kde je hranice mezi zdravým fanděním a nezřízeným řáděním na stadionech? Ukázkový příklad "vypatlanců" na fotbale předvedli domácí příznivci klubu Ferencvárosi... více

Překvapivý trest, Dortmund suspendoval klíčového záložníka Sancha.

Pozdní příchody
Překvapivý trest, Dortmund suspendoval klíčového záložníka

20.10. 10:12

V sestavě Borussie Dortmund v sobotním bundesligovém šlágru proti Mönchengladbachu překvapivě chyběl anglický záložník Jadon Sancho. Devatenáctiletého... více

Nepovedená první půle podještědského derby s Jabloncem donutila libereckého fotbalistu Romana Potočného k tomu, že o poločase snad poprvé v životě v kabině křičel na spoluhráče.

Derby s Jabloncem
Potočný je kamarádský, přesto si vykřičel hlasivky

20.10. 06:00

Nepovedená první půle podještědského derby s Jabloncem donutila libereckého fotbalistu Romana Potočného k tomu, že o poločase snad poprvé v životě v kabině... více

Penalta ani žlutý trest. Nechápu, rozčiloval se soupeř Pavlenky.

Bundesliga
Penalta ani žlutý trest. Nechápu, rozčiloval se soupeř Pavlenky

20.10. 05:45

Zkušený fotbalový útočník Vedad Ibiševič z Herthy Berlín vyzval v dnešním bundesligovém duelu proti Brémám rozhodčího, aby mu dal žlutou kartu. více

ŽIVĚ: Slavia přivítá Příbram. Zaskočí outsideři lídra?

13. kolo
Příbram šla do vedení, Slavia však senzaci nedopustila

19.10. 18:45 Původní zpráva

Fotbalisté vedoucí Slavie porazili ve 13. kole první ligy po obratu Příbram 3:1 a odskočili Plzni na devět bodů. Západočeši mají k dobru nedělní duel s Baníkem... více

Koubek s Morávkem pomohli Augsburgu k remíze s Bayernem.

Německá liga
Koubek s Morávkem pomohli Augsburgu k remíze s Bayernem

19.10. 18:19

Fotbalisté Bayernu Mnichov dvakrát překonali českého brankáře Tomáše Koubka, přesto v osmém kole německé ligy znovu ztratili body a v Augsburgu remizovali. více

Bergamo ztratilo třígólové vedení, rozhodla penalta.

Bergamo ztratilo třígólové vedení, rozhodla penalta

19.10. 17:26

Bergamo neudrželo v osmém kole italské fotbalové ligy třígólové vedení a na hřišti Lazia Řím remizovalo 3:3. Ve druhé minutě nastavení vyrovnal z penalty... více

Fotbalisté Liberce dvakrát dotáhli ztrátu a ve 13. kole první ligy remizovali s Jabloncem.

13.kolo
Liberec dvakrát smazal ztrátu, Komličenko opět bodoval

19.10. 16:32

Fotbalisté Liberce dvakrát dotáhli ztrátu a ve 13. kole první ligy remizovali s Jabloncem 2:2. Ve 44. minutě otevřel skóre Jan Sýkora, šest minut po pauze... více

Antoine Griezmann z Barcelony (vpravo) proti Eibaru.

Fotbal
Barcelona se na Slavii naladila přesvědčivou výhrou

19.10. 15:04 Aktualizováno 19.10. 15:45

UVNITŘ VÝSLEDKOVÝ SERVIS. Fotbalisté Barcelony se na středeční duel se Slavií Praha v Lize mistrů naladili výhrou 3:0 na hřišti Eibaru. více

Trenér Krasimir Balakov.

Fotbal
Bulharský skandál pokračuje, u reprezentace skončil trenér

18.10. 17:37

Bulhaři hledají měsíc před utkáním kvalifikace mistrovství Evropy s českou reprezentací nového kouče, Krasimir Balakov po zápase s Anglií rezignoval. více

V Bulharsku obvinili mladíka za rasismus proti Anglii.

Zápas s Anglií
Hon na fanoušky, kteří se chovali rasisticky. Padlo první obvinění

18.10. 05:30

Bulharské úřady obvinily osmnáctiletého muže z toho, že během pondělního kvalifikačního utkání proti Anglii v Sofii křičel rasistické urážky na hostující... více

Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství.

Fotbal
Slavia jedná s arabským investorem, CITIC zůstává

17.10. 19:41

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže... více

Slavia kvůli fanouškům Dortmundu zaplatí téměř 700 tisíc korun.

Výtržnosti
Slavia kvůli fanouškům Dortmundu zaplatí téměř 700 tisíc korun

17.10. 19:17

Fotbalová Slavia musí zaplatit 668 tisíc korun (26.000 eur) za nezvládnutou pořadatelskou službu v utkání Ligy mistrů s Dortmundem. Borussia za výtržnosti... více

Ženu ve vlaku bývalý reprezentant a současný skandalista nelíbal.

Zproštěn obvinění
Ženu ve vlaku bývalý reprezentant a současný skandalista nelíbal

17.10. 17:18

Bývalý anglický fotbalový reprezentant Paul Gascoigne byl u soudu zbaven obvinění ze sexuálního útoku. Dvaapadesátiletý někdejší záložník byl zatčen loni v... více