Špatné rozhodnutí
Královec chyboval. V Jablonci se penalta pískat neměla

Fotbalisté Jablonce neměli v sobotním utkání 17. kola první ligy s Teplicemi kopat pokutový kop, který jim zajistil vítězství 2:1. Komise rozhodčích se na svém dnešním zasedání... více

Italský brankář Gianluigi Buffon by rád hrál ještě jeden rok.

Změna názoru
Příjemný šok pro Juventus. Buffon chce hrát i v další sezoně

Původní zpráva Je jednou z největších fotbalových legend. Italský brankář Gianluigi Buffon, jenž momentálně ve slavném turínském Juventusu hraje už svou sedmnáctou sezonu,... více

Guélor Kanga se hned v prvním soutěžním zápase za Spartu nebál jít kopat penaltu.

Fotbalové shrnutí
Hrabě glosuje: Posily Sparty se uvedly, Slavii převaha nepomohla

GlosaPo dlouhé zimní přestávce může český fotbalový fanoušek znovu zbystřit. O víkendu se totiž sedmnáctým kolem opět rozjela nejvyšší česká fotbalová soutěž.... více

Stanciu pomohl Spartě hned v prvním zápase gólem.¨

Snový start
Za týden budeme ještě lepší, věří Stanciu po gólovém debutu

Téměř ideální debut v české lize prožil rumunský fotbalista Nicolae Stanciu. Stačilo mu pět minut, aby vystřelil Spartě vítězství nad Libercem. Svou gólovou... více

Sergio Ramos.

Španělská liga
Real zvládl přestřelku s Betisem, slaví také Atlético

18.02. 23:03

Fotbalisté Realu Madrid porazili v divokém duelu 24. kola španělské ligy Betis Sevilla na jeho hřišti 5:3. Na vedoucí Barcelonu ze čtvrtého místa opět ztrácejí... více

Fotbalisté Plzně remizovali ve šlágru kola v Olomouci 0:0.

Fotbalová liga
Spartu táhly za vítězstvím zimní posily, Plzeň ztratila v Olomouci,

18.02. 20:10

Fotbalisté Sparty začali jarní část sezony první ligy výhrou 2:0 nad Libercem. Duel 17. kola rozhodla gólem v páté minutě zimní posila Pražanů Nicolae Stanciu... více

Mario Gómez se raduje ze vstřelené branky na hřišti Augsburgu.

Bundesliga
Dortmund slaví díky Reusovi, Stuttgard prolomil venkovní prokletí

18.02. 19:50

Fotbalisté Dortmundu zvítězili v 23. kole německé ligy na hřišti Mönchengladbachu 1:0. Výhru zařídil první trefou od května Marco Reus. Dortmund se posunul na... více

Fotbalisté Juventusu vládli turínské derby.

Italská liga
Juventus ovládl turínské derby, vedoucí Neapol zdolala Spal

18.02. 14:55 Aktualizováno 18.02. 17:14

UVNITŘ DALŠÍ VÝSLEDKY. Turínské derby v 25. kole italské ligy ovládli fotbalisté Juventusu. Proti domácímu FC rozhodl o vítězství 1:0 v 33. minutě Alex Sandro.... více

Tomáš Koubek pomohl Rennes k remíze.

Francouzská liga
Koubek odolal dvěma penaltám, Rennes díky tomu remizovalo

17.02. 22:39

Fotbalový brankář Tomáš Koubek čelil v 26. kole francouzské ligy dvěma pokutovým kopům. Ani z jednoho ale neinkasoval a pomohl Rennes k remíze 2:2 na hřišti... více

Dominik Mašek zařídil vítězství Bohemians nad Brnem.

Vítězný gól
Faulovaný nemá kopat? Mašek na to nedbal a rozhodl

17.02. 21:53

Fotbalista Dominik Mašek porušil nepsané pravidlo, že faulovaný hráč nekope penaltu, a dobře udělal. Dvaadvacetiletý ofenzivní záložník v 63. minutě úvodního... více

Romelo Lukaku odehrál povedený zápas.

FA Cup
Manchester prošel do čtvrtfinále, dvakrát se trefil Lukaku

17.02. 21:10

Fotbalisté Manchesteru United vyhráli v osmifinále Anglického poháru na hřišti dalšího účastníka Premier League Huddersfieldu 2:0. O postup United mezi osm... více

Jihlavská radost a slávistické zklamání.

Trpišovského debut
Fotbalisté Slavie v jihlavském marastu překvapivě padli

17.02. 18:40 Aktualizováno 17.02. 20:32

KOMPLETNÍ PŘEHLED VŠECH DNEŠNÍCH ZÁPASŮ. Slavia na úvod jarní části fotbalové ligy senzačně prohrála na hřišti předposlední Jihlavy a ztratila důležité body v... více

Jiří Pavlenka čelil dvěma penaltám, na míč si ani jednou nesáhl.

Bundesliga
Pavlenka čelil dvěma penaltám, Kadeřábek přihrál na gól

17.02. 18:02 Aktualizováno 17.02. 20:49

Bayern Mnichov otočil v 23. kole německé fotbalové ligy utkání ve Wolfsburgu až penaltou v nastaveném čase. Čeští reprezentanti Theodor Gebre Selassie a Jiří... více

Fanoušci Bohemians nedají na svůj Ďolíček dopustit.

Situace Ďolíčku
Bohemians domov ještě neslaví, musí podepsat smlouvu

17.02. 14:35 Původní zpráva

Vítám vás na stadionu hlavního města Prahy, zahájil tiskovou konferenci přes zahájením ligového jara Darek Jakubowicz, ředitel Bohemians Praha. S radostí... více

FA Cup
Chelsea a Leicester prošly do čtvrtfinále poháru

17.02. 06:00

Fotbalisté mistrovské Chelsea hladce postoupili do čtvrtfinále Anglického poháru. V osmifinále FA Cupu londýnský celek porazil 4:0 druholigový Hull. Poprvé od... více

Začátek jara
Konec zimního spánku. V sobotu začíná fotbalová liga

17.02. 05:30 Původní zpráva

Dotáhne Plzeň slibně rozjetou jízdu k titulu? Pomohou Slavii zimní změny k druhému místu? Předvede Sparta konzistentnější výkony a začne sbírat pravidelně... více

Premier League
Hráči West Bromu ukradli taxík

16.02. 21:29

Čtyři fotbalisté anglického prvoligového celku West Bromwich Albion během krátkého soustředění v Barceloně vypovídali na policii kvůli podezření z krádeže... více

Martin Sus posílil Mladou Boleslav.

Přestupové okno
Mladá Boleslav zbrojí na ligu. Na hostování přichází univerzál Sus

16.02. 16:32

Fotbalisty Mladé Boleslavi posílil krajní obránce či záložník Martin Sus. Středočeši ho získali na půlroční hostování s opcí z Baníku Ostrava, aby zvýšili... více

Ostravský Baník zlákal brankáře Viktora Budínského.

Ostravský přestup
Další posila pro Baník. Ze Sparty přichází gólman Budínský

16.02. 12:24

Fotbalisty Ostravy během zimy posílil už druhý gólman. Po Janu Laštůvkovi získalo vedení Baníku i slovenského brankáře Viktora Budinského na přestup ze Sparty.... více

Rozhodčím bude na jaře video pomáhat v jednom vybraném zápase každého kola.

Start jarní části
Na Spartě v neděli pomůže video, objeví se v každém kole

16.02. 11:42 Aktualizováno 16.02. 13:05

Nedělní závěrečné utkání prvního jarního kola mezi pražskou Spartou a Libercem bude druhým zápasem v první fotbalové lize, v němž bude v ostrém online režimu... více