Africký šampionát: <span>kapitán Ghany Essien</span> se zranil a dohrál

Sport
18. 1. 2010 17:43
Hvězdný fotbalista Ghany Michael Essien.
Hvězdný fotbalista Ghany Michael Essien.
Hvězdný fotbalista Ghany Michael Essien.Fotbalisté Ghany dohrají africký šampionát bez svého kapitána Michaela Essiena. Ten si při nedělním tréninku poranil koleno a podle týmového mluvčího je jeho stav vážnější, než se po prvním lékařském vyšetření zdálo.

"Stále nevíme přesně, jak vážné zranění je. Na šampionátu už ale nastoupit nemůže," sdělil Randy Abbey. Sedmadvacetiletý záložník Chelsea nehrál navíc měsíc od zranění, které utrpěl 8. prosince v Lize mistrů proti Apoelu Nikósie.

Ghana musí pro setrvání v šampionátu v úterý porazit Burkinu Faso.
Autor: ČTK

Další čtení

atěj Lukeš je jako druhý český moderní pětibojař v historii mistrem světa v individuálním závodě. Na šampionátu v Číně 30. srpna 2026 potvrdil čtyřiadvacetiletý závodník pozici světové jedničky a vylepšil loňský bronz.

Moderní pětibojař Lukeš je mistrem světa, zlato získal jako druhý Čech

Sport
30. 8. 2026
ilustrační obrázek

Třaskavá bitva na Letné: Sparta útočí na první místo, Slavia hájí neporazitelnost

Sport
28. 8. 2026
Viktoria Plzeň - Crvena zvezda Bělehrad, odvetné utkání 4. předkola fotbalové Evropské ligy, 27. srpna 2026

Český fotbal slaví velký úspěch: V hlavní fázi evropských pohárů se představí čtyři kluby

Sport
28. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ