Asistent popřel, že proti Haškovi intrikuje

Sport
13. 5. 2007 14:08
bez popisku 9610
bez popisku 9610

Asistent fotbalového trenéra Ivana Haška ve francouzském prvoligovém celku Saint-Etienne v sobotu popřel, že chce českému kouči škodit a na konci sezony zaujmout jeho místo. V komuniké, které umístil na internet, Laurent Roussey uvedl, že je těmito zprávami šokován.

Roussey tak reagoval na slova Haškova agenta Bruna Satina, podle něhož Hašek po bezproblémových začátcích narazil na mocnou klubovou lobby a že zvlášť obtížně se mu spolupracuje s Rousseyem, který prý hraje na vlastní triko. Satin si údajně někdy klade otázku, proč vedení klubu nenabídlo místo trenéra rovnou Rousseyovi.

"Jsem překvapen a šokován tím, že se mi přičítá úmysl škodit Ivanu Haškovi zvlášť a zájmům klubu obecně. Rozhodně odmítám výroky a kritiky, jejichž cíl je prostě destabilizovat klub zvenčí. Konstatuji se zájmem, že Ivan Hašek o tomto mediálním výpadu nevěděl," uvedl Roussey a dodal, že nechce vstupovat do nějaké plané polemiky.

Hašek má v Saint-Etienne smlouvu do června 2008. Bruno Satin tento týden naznačil, že kvůli problémům, se kterými se podle něho v klubu střetává, by český trenér mohl odejít i dřív. "Je zřejmé, že tandem s Rousseyem nevyšel, ale pokud se některé věci vyjasní, dá se uvažovat o pokračování spolupráce," řekl Satin.

Foto: Jan Zatorsky

Autor: ČTK

Další čtení

Matúš Malý, SK Sigma Olomouc

Hanáci po 33 letech slaví Evropu, kouč brzdí nadšení

Sport
27. 2. 2026
Kasper Hogh z Glimtu, vlevo, soupeří o míč s Alessandrem Bastonim z Interu Milán

Norský zázrak pokračuje. Po City a Atléticu padl i Inter

Sport
25. 2. 2026
paralympiáda Pchjongčchang 2018, Anna Pešková, Michaela Hubačová

Češi míří na paralympiádu v rekordním počtu. Ukončí 16leté čekání na medaili?

Sport
Aktualizováno: 24. 2. 2026 16:16

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ