Beckhamův syn prý udělá s míčem 64 nožiček

Sport
29. 12. 2007 15:19
Anglický fotbalista David Beckham.
Anglický fotbalista David Beckham.
Anglický fotbalista David Beckham.Davidu Beckhamovi zřejmě roste zdatný nástupce. Podle anglické fotbalové ikony má totiž jeho nejstarší syn Brooklyn ohromný talent a v osmi letech dokáže udělat s míčem 64 nožiček.

"Na osmiletého kluka je to skvělý výkon. Má opravdu skvělou pravačku a dobrou střelu," řekl Beckham v rozhovoru pro britskou rozhlasovou stanici BBC Radio 2. "Victoria by mohla vyprávět. Kluci ji vždycky pošlou doma do brány a pak na ni střílí. Nutno dodat, že jí chytání moc nejde," dodal záložník Los Angeles Galaxy.

Anglický reprezentant v rozhovoru také prohlásil, že měl už odmala sklony k extravagantnímu oblékání. Na jeden rodinný večírek dokonce dorazil místo v obleku v baletních piškotkách a pumpkách. "Táta se málem zbláznil a dlouho mi nemohl přijít na jméno, ale mně se to líbilo," uvedl dvaatřicetiletý fotbalista, na kterého manželka Victoria kdysi prozradila, že občas nosí její spodní prádlo.

Beckham na své módní výstřelky upozornil například na křtu syna herečky Liz Hurleyové, kam dorazil s nehty nalakovanými na růžovo, nebo během dovolené ve Francii, kde se procházel v sukni.

Foto: ČTK

Autor: ČTK

Další čtení

Matka kapverdského hrdiny Vozinhy dostala víza pro vstup do USA

Sport
17. 6. 2026
Lionel Messi (č. 10) z Argentiny se usmívá před zápasem skupiny J mistrovství světa ve fotbale 2026 mezi Argentinou a Alžírskem,

Fenomenální Messi: Hattrickem při svém jubilejním 200. zápase přepsal historii MS

Sport
17. 6. 2026
ilustrační foto

Zloději ukradli anglickým fotbalistům kopačky, míč, rukavice i stavebnici Lego

Sport
14. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ