Butragueňo, Zidane, Baresi... <span>Legendy rozdávaly radost</span>

Sport
1. 6. 2010 07:15
Legendární Zinedine Zidane.
Legendární Zinedine Zidane.

Legendární Zinedine Zidane.Slavní fotbalisté Zinédine Zidane a Luis Figo v neděli znovu nastoupili v dresu Realu Madrid. Opory španělského velkoklubu z počátku tisíciletí se objevily po boku dalších hvězd minulosti Realu v exhibičním utkání proti legendám AC Milán.

Real doma vyhrál 4:3 zásluhou dvou branek Alfonsa Peréze. Trefili se i Emilio Butragueňo a Emilio Amavisca, za hosty se dvakrát prosadil Rui Costa a jednou Marco Simone. Výtěžek zápasu putoval na výzkum syndromu náhlého úmrtí kojenců.

ČTĚTE TAKÉ: Potvrzeno: Mourinho je novým koučem Realu Madrid

Na trávníku se představili hned čtyři držitelé Zlatého míče. Vedle Zidana a Figa, kteří cennou trofej získali v roce 1998 respektive 2000, se 80 tisícím fanoušků ukázaly také hvězdy AC Milán počátku 90. let George Weah a Jean-Pierre Papin.

Za AC nastoupili i Franco Baresi, Paolo Maldini, Cafú, Zvonimir Boban, Serginho či Alessandro Costacurta. Dres Realu oblékli Fernando Sanz, Manuel Sanchís, Christian Karembeu, Steve McManaman, Chendo či brankář Paco Buyo.

NA SESTŘIH EXHIBIČNÍHO UTKÁNÍ SE PODÍVEJTE ZDE: 

Foto: ČTK
Autor: - eis -

Další čtení

ilustrační foto

Tribuny v dýmu: Pyrotechnika dál rozděluje fanoušky i kluby

Sport
19. 4. 2025

Na výtržnosti při římském fotbalovém derby doplatilo zraněním 24 policistů

Sport
15. 4. 2025
ilustrační foto

Plivanec na hvězdného cyklistu stál tisíce. Hází po něm i lahve i čepice

Sport
15. 4. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ