Bývalý šéf teplického fotbalu Popovič zemřel

Sport
13. 6. 2019 14:07
Štěpán Popovič.
Štěpán Popovič.

Ve věku 73 let ve čtvrtek zemřel bývalý dlouholetý předseda představenstva teplického fotbalového klubu Štěpán Popovič. Severočeský celek informoval o jeho úmrtí na svém webu.

Popovič byl u největších úspěchů teplického klubu - triumfů v domácím poháru v letech 2003 a 2009 a také druhého a třetího místa v první lize v roce 1999 resp. 2005. V roce 2005 se o něm mluvilo jako o možném kandidátovi na předsedu fotbalového svazu, ale nakonec se rozhodl o funkci neucházet.

Funkci předsedy představenstva klubu opustil někdejší generální ředitel teplických skláren v roce 2009, kdy odešel do důchodu. Popovič zastával také post předsedy Svazu průmyslu a dopravy ČR, v roce 2016 ho prezident Miloš Zeman vyznamenal Medailí Za zásluhy I. stupně.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Zavoral Libor

Další čtení

McLaren zazářil v Abú Dhabí: VELO proměnilo finále sezóny v senzaci

Sport
Aktualizováno: 8. 12. 2025 16:17

Norris je poprvé mistrem světa formule 1, v Abú Zabí mu stačilo třetí místo

Sport
7. 12. 2025
ilustrační foto

Popularita parkouru roste už 20 let, stačí základní zdatnost, říká český reprezentant

Sport
6. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV