Chovanec se Sieglem dostali padáka. Slovan již netrénují

Sport
6. 4. 2015 19:35
Jozef Chovanec společně s Horstem Sieglem skončili na lavičce Slovanu.
Jozef Chovanec společně s Horstem Sieglem skončili na lavičce Slovanu.

Fotbalisty Slovanu Bratislava už netrénuje český kouč Jozef Chovanec. Vedení klubu ho v pondělí odvolalo i s asistentem Horstem Sieglem po nedělní porážce 1:3 s Trenčínem. Nový trenér zatím není znám.

Pětapadesátiletý Chovanec působil ve Slovanu od října, kdy nahradil jiného českého trenéra Františka Straku. V 21 soutěžních zápasech dosáhl na devět výher, jednu remízu a 11 porážek. Slovan je v tabulce slovenské ligy na páté příčce se ztrátou 15 bodů na vedoucí Trenčín a má tak minimální šanci na obhajobu titulu.

"Vedení klubu proto po nedělní prohře s Trenčínem odvolalo z funkce trenéra Jozefa Chovance i asistenta Horsta Siegla. Otázkou obsazení uvolněných postů v realizačním týmu se bude zabývat v nejbližších dnech," stojí v prohlášení na klubovém webu.

Autor: ČTK Foto: ČTK/Deml Ondřej

Další čtení

Vítěz Berehanu Wandemu Tsegu z Etiopie.

Pražský maraton vyhráli Tsegu a Jelimová, český titul obhájil Havlena

Sport
3. 5. 2026
ilustrační foto

Hokejová osmnáctka získala na MS bronz, v zápase o 3. místo porazila Lotyšsko

Sport
2. 5. 2026
ilustrační obrázek

Slavia na dosah titulu, Baník na hraně propasti – nadstavba slibuje drama na obou pólech tabulky

Sport
1. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ