Už za dva roky se budou hrát v Evropě tři pohárové soutěže.

Naplánovaný start
Novou pohárovou soutěž spustí UEFA od roku 2021

Výkonný výbor Evropské fotbalové unie UEFA dnes odsouhlasil spuštění třetí pohárové soutěže vedle Ligy mistrů a Evropské ligy. Nová soutěž zatím s pracovním... více

Patrik Schick by mohl hrát v Plzni od úvodních minut.

Liga mistrů
Proti Plzni se Schickem? Římu budou chybět Džeko i El Shaarawy

Fotbalistům AS Řím budou podle italských médií zhruba tři týdny chybět útočníci Edin Džeko a Stephan El Shaarawy. Oba kvůli svalovým zraněním zmeškají mimo... více

Tomáš Vaclík se blýskl parádním zákrokem.

Evropská liga
Vaclík zabránil jasnému gólu, Karius si uřízl další ostudu

Původní zpráva Čtvrteční zápasy Evropské ligy nabídly fanouškům zajímavá střetnutí a desítky vstřelených branek. Na závěrečných výsledcích měli pochopitelně velký podíl... více

Český fanoušek neměl ve čtvrtek moc důvodů k radosti.

Slavia opět nezvládla (před)poslední krok. Jablonec prohrál se ctí

30.11. 13:00 Původní zpráva

Čtvrteční výsledky obou českých zástupců v druhé nejprestižnější evropské soutěži neudělaly fanouškům moc radosti. Slavia si nezajistila postup do dalších... více

Jan Sýkora zahodil gólovou šanci na vyrovnání.

Odmítl vyrovnání
Ani nevíte, jak mě to mrzí, litoval Sýkora neproměněné šance

30.11. 06:00

Záložník Jan Sýkora po poločase vystřídal Ibrahima Traorého a v 79. minutě měl největší šanci slávistických fotbalistů v utkání 5. kola Evropské ligy v... více

Slavia se doma radovala z výhry 1:0. Stejný výsledek by brala i nyní.

Slavii se postup ze skupiny komplikuje, Jablonec znovu padl

29.11. 20:50 Aktualizováno 29.11. 22:05

Fotbalisté Slavie prohráli v předposledním pátém kole skupiny Evropské ligy v Bordeaux 0:2 a zatím nemohou slavit postup. Francouzský klub, v jehož sestavě... více

Zvládnou Slávisté duel v Bordeaux?

Výhra i remíza můžou zařídit postup. Potvrdí Slavia formu?

29.11. 14:00 Původní zpráva

Důležitý zápas čeká večer fotbalisty pražské Slavie. Pražané můžou v Bordeaux rozhodnout o postupu do vyřazovací fáze Evropské ligy, což by byl pro celý český... více

Andy Robertson si po zápase Ligy mistrů stěžoval na simulování Neymara.

Liga mistrů
Neymar pořád padal a zdržoval, naštvalo obránce Liverpoolu

29.11. 09:39

Fotbalisté Liverpoolu podle obránce Andyho Robertsona ve středu v Lize mistrů chodili do soubojů s hráči Paris St. Germain příliš agresivně, čímž dali domácímu... více

José Mourinho po vítězné brance hází lahve na zem.

Kontroverzní trenér
Netradiční oslava výhry. Mourinho rozházel lahve s pitím

29.11. 06:30 Původní zpráva

Když už se jeho týmu nedaří, musí upoutat pozornost na sebe. Trenér fotbalistů Manchesteru United José Mourinho oslavil vydřenou výhru v Lize mistrů nad... více

Jurger Klopp na lavičce Liverpoolu.

Vtipný trenér
Klopp pobavil na tiskovce. Máte erotický hlas, řekl překladateli

29.11. 06:00 Původní zpráva

Fotbalový trenér Jurger Klopp opět předvedl, jakým zábavným chlapíkem je. Na předzápasové tiskové konferenci před veledůležitým utkáním proti PSG pochválil... více

Vladimír Coufal (vpravo) v souboji o míč proti Kamanovi.

Fotbal
Slavia si může v Bordeaux předčasně zajistit pohárové jaro

29.11. 05:30

Fotbalisté Slavie mohou ve čtvrtek v předposledním pátém kole skupiny C na hřišti Bordeaux oslavit premiérový postup do jarní vyřazovací fáze Evropské ligy.... více

David Hovorka (vlevo) a Tomáš Hübschman při utkání proti Rennes.

Jablonec přivítá Rennes. K postupu musí vyhrát a doufat

29.11. 05:00

Fotbalisté Jablonce sice už mají jen teoretickou šanci na postup ze skupiny Evropské ligy, v posledním domácím utkání proti Rennes ji však budou chtít udržet.... více

Neymar (vlevo) a Kilian Mbappé z PSG se radují z výhry nad Liverpoolem.

Liga mistrů
Bitva gigantů pro PSG. Messi zařídil výhru. Kdo má jistý postup?

28.11. 21:01 Aktualizováno 28.11. 23:08

UVNITŘ VÝSLEDKY Z CELÉHO DNE. Fotbalisté Atlética Madrid, Dortmundu, Porta a Schalke si v předposledním kole základních skupin Ligy mistrů zajistili místo v... více

Cristiano Ronaldo výrazně pomohl Juventusu k dalšímu vítězství.

Liga mistrů
Excelentní Ronaldo. Přihrál na gól, přepsal další rekord

28.11. 15:30 Původní zpráva

Úterní souboj základních skupin Ligy mistrů mezi favorizovaným Juventusem a Valencií rozhodla jediná branka. Tu vstřelil chorvatský útočník Mario Mandžukić,... více

Fotbalisté Plzně zvítězili v Moskvě.

Plzeňská Viktoria
Výhra po skvělém obratu. Je to obrovský úspěch, raduje se Vrba

28.11. 11:50 Původní zpráva

Plzeň to zvládla. Fotbalisté Viktorie otočili utkání na půdě CSKA Moskva a získali veledůležité tři body do tabulky. Výhra kromě zisku desítek milionů přinesla... více

Uzdravený Ondřej Kúdela věří, že si Slavia v Bordeaux zajistí postup.

Uzdravený stoper
Kúdela: Postup je blízko, ale poslední krok bývá nejtěžší

28.11. 10:23

Když si obránce Ondřej Kúdela na začátku listopadu přivodil v derby na Spartě svalové zranění, panovaly obavy, aby nechyběl fotbalistům Slavie delší dobu.... více

Ruský tisk zkritizoval výkon hráčů CSKA Moskva.

Liga mistrů
Prohra s Plzní? Žalostné, je to fiasko, píší ruská média

28.11. 09:07

Ruský tisk šokovala porážka fotbalistů CSKA, nad nimiž v úterý v Moskvě zvítězila 2:1 Viktoria Plzeň, považovaná v utkání pátého kola Ligy mistrů za outsidera.... více

Roman Procházka nejprve nedal penaltu, následně trefil životní gól.

Emocionální zápas
Z noční můry životní gól! Procházka na duel s CSKA nezapomene

28.11. 05:30

Plzeňský záložník Roman Procházka v zápase Ligy mistrů na hřišti CSKA Moskva prožil úplně odlišné pocity. Po neproměněné penaltě ze 44. minuty na tom byl hodně... více

Plzeň šokovala Moskvu a živí naději o jaro v Evropské lize.

Liga mistrů
Senzační obrat! Plzeň výhrou v Moskvě živí naději na postup

27.11. 18:30 Aktualizováno 27.11. 22:38

Fotbalisté Plzně v utkání pátého kola Ligy mistrů v Moskvě porazili CSKA 2:1 po obratu ve druhém poločase a zvýšili své naděje na třetí místo ve skupině G,... více

Plzeňská juniorka uhrála remízu na hřišti CSKA Moskva.

Youth League
Šance na postup žije. Plzeňská juniorka remizovala v Moskvě

27.11. 15:59

Plzeňští fotbalisté do 19 let remizovali v pátém kole Youth League na hřišti CSKA Moskva 1:1 a v posledním kole je čeká přímý souboj s AS Řím o postup do... více