Fotografie z italského Superpoháru.

Fotbal
Juventus Superpohár neobhájil, nestačil na Lazio

Fotbalisté Lazia Řím porazili 3:1 Juventus Turín a získali trofej pro vítěze italského Superpoháru. Tradiční klání mezi ligovým šampionem a vítězem domácího... více

Los Evropské ligy.

Los
Ostrý start. Vrba vyzve v Evropské lize Inter, Vaclík jde na Kluž

Fotbalisté Sevilly s brankářem Tomášem Vaclíkem se v úvodním kole jarní vyřazovací fáze Evropské ligy utkají s Kluží, kterou vyřadila v kvalifikaci Ligy mistrů... více

Tomáš Souček (vlevo) a Petr Ševčík se radují z gólu Slavie.

Fotbal
Snový rok je pryč. Je na čase, aby Slavia zpeněžila opory?

Původní zpráva Před zimní přestávkou zbývá poslední ligové kolo proti Českým Budějovicím. Fotbalisté Slavie mají na čele luxusní čtrnáctibodový náskok před druhou Plzní. Na... více

Bukayo Saka (vpravo) z Arsenalu proti Lutychu.

Fotbal
Německý favorit i Lazio v Evropské lize končí, Řím postupuje

12.12. 21:24 Aktualizováno 12.12. 23:18

Fotbalisté Arsenalu remizovali v závěrečném šestém zápase skupiny Evropské ligy v Lutychu 2:2 a stvrdili postup do jarní fáze. více

Hvězdný Cristiano Ronaldo v utkání s Leverkusenem.

Liga mistrů
Cristiano Ronaldo: Real je výjimečný, chci ho potkat až ve finále

12.12. 15:50

Útočník Cristiano Ronaldo doufá, že s fotbalisty Juventusu vyzve svůj bývalý tým Real Madrid až v květnovém finále Ligy mistrů. Narazit na "Bílý balet" by ale... více

Italský brankář ve službách Juventusu Gianluigi Buffon.

Liga mistrů
Buffon poprvé naskočil, vychytal nulu a vyrovnal legendu

12.12. 14:45

Poprvé v sezoně nastoupil fotbalový brankář Gianluigi Buffon z Juventusu Turín v Lize mistrů. "Bianconeri" ve středu pomohl čistým kontem k výhře 2:0 v... více

Dvaadvacetiletý útočník Manchesteru City Gabriel Jesus.

Liga mistrů
Jesus překonal Neymara. Dělá pro mužstvo vše, chválil Guardiola

12.12. 12:18

Třemi góly během 20 minut pomohl útočník Gabriel Jesus ve středečním zápase 6. kola základní skupiny Ligy mistrů k výhře fotbalistů Manchesteru City 4:1 na... více

Ilustrační foto.

Liga mistrů
Posledními postupujícími v Lize mistrů jsou Bergamo a Atlético

11.12. 22:55 Původní zpráva

Fotbalisté Bergama postoupili při premiérové účasti v Lize mistrů do osmifinále. V závěrečném 6. kole základní skupiny jim k tomu pomohla venkovní výhra 3:0... více

Kapitán Lyonu Memphis Depay.

Nepříjemný incident
Kapitán Lyonu se málem porval s fanoušky. Uráželi spoluhráče

11.12. 15:11

Kapitán Memphis Depay v úterý zařídil fotbalistům Lyonu remízu 2:2 s Lipskem a postup do osmifinále Ligy mistrů, jeho gól z 82. minuty však zastínil konflikt s... více

Fotbalová Slavia si v Lize mistrů vydělala víc jak půl miliardy.

Liga mistrů
Tučná odměna! Slavia si v Lize mistrů vydělala přes půl miliardy

11.12. 14:29

Fotbalové Slavii Praha vynese letošní účast v Lize mistrů přes půl miliardy korun. Nejvýraznější položku vydělal český šampion postupem do základní skupiny, za... více

Překvapivou hvězdou zápasu v Německu se stal domácí Bürki.

Kvalitní výkon
Německý tisk chválí Slavii a vyzdvihuje domácího gólmana

11.12. 12:34

Za velmi dobrý a odvážný výkon chválí německá média fotbalisty Slavie po úterním utkání šestého kola Ligy mistrů v Dortmundu. Píšou také o dramatickém vývoji,... více

Trenér Slavie Praha Jindřich Trpišovský na zápase Ligy mistrů.

Liga mistrů
Soupeřům jsme se vyrovnali, chválil Trpišovský a naťukl odchody

11.12. 11:14

Přestože fotbalisté Slavie v základní skupině Ligy mistrů neuhráli ani jedno vítězství a skončili v tabulce poslední, byl trenér Jindřich Trpišovský na hráče... více

Trenér Slavie Praha Jindřich Trpišovský.

Trenér Slavie
Trpišovský: Z pohledu rychlosti to bude nejtěžší zápas

10.12. 05:30

Slávisté mají před posledním kolem jistotu posledního místa v tabulce, na slavném Vestfálském stadionu se ale chtějí rozloučit stejně aktivní hrou jako v... více

Trenér pražské Slavie Jindřich Trpišovský.

Liga mistrů
Snad se nebudeme jen kochat, doufá Trpišovský před uktáním

09.12. 15:00

Fotbalisté pražské Slavie se v úterý v Dortmundu představí na největším německém stadionu, na kterém panuje jedna z nejvyhlášenějších atmosfér na světě. Pro... více

Obránce Jan Bořil v minulém utkání s Dortmundem v pražském Edenu.

Slavia v Německu
Je to Liga mistrů, nic víc neexistuje, ví Bořil před Dortmundem

09.12. 11:40

Fotbalisté Slavie se v úterním utkání v Dortmundu rozloučí s účinkování v této sezoně evropských pohárů. Pražané mají před závěrečným šestým kolem základní... více

Zleva Romelu Lukaku z Interu a Michal Frydrych ze Slavie.

Fotbal
Žádný rasismus neproběhl, omluv se, žádá Slavia od Lukakua

29.11. 17:34

Fotbalová Slavia se na twitteru ohradila proti tvrzení útočníka Interu Milán Romelua Lukakua, že by ho celý stadion v Edenu ve středečním utkání Ligy mistrů... více

Poslední zápas Marcuse Rosenberga měl opravdu slavnostní příchuť.

Evropská liga
Tak se loučí kapitán! Poslední zápas, skvělé choreo i vítězný gól

29.11. 15:25 Původní zpráva

Poslední zápas před domácím publikem měl před sebou ve čtvrtek v Evropské lize kapitán švédského Malmö Marcus Rosenberg. Fanoušci přichystali dlouholeté opoře... více

Mladíci z United nezastavili Astanu, na střídačce byl i český hráč.

Mladíci z United nezastavili Astanu, na střídačce byl i český hráč

28.11. 19:43

Fotbalisté Manchesteru United už s jistotou postupu ze skupiny prohráli v 5. kole Evropské ligy v Astaně 1:2. Trenér anglického celku Ole Gunnar Solskjaer... více

Lukáš Masopust v obrovské šanci proti Interu.

Neproměněná šance
Masopust v gólovce neobstál. Možná klíčový moment, myslí si

28.11. 12:45

Fotbalistu Slavie Lukáše Masopusta po pátém utkání základní skupiny Ligy mistrů proti Interu Milán hodně mrzela situace ze 73. minuty, kterou označil za možná... více

Zklamaný kouč
Nejhorší výkon ve skupině, zůstane pachuť, smutnil Trpišovský

28.11. 11:41

Podle trenéra Jindřicha Trpišovského podali fotbalisté Slavie v pátém z šesti kol Ligy mistrů proti Interu Milán nejhorší výkon ve skupině. Pražané podlehli... více