Čtenáři TÝDNE známkovali: ze sparťanů vyčníval Matějovský

28. 11. 2014 14:14
Sparťané remizovali s Neapolí.
Sparťané remizovali s Neapolí.

Chybělo tak málo. Dvě nastřelená břevna a další zpackané šance stály pražskou Spartu tři body proti favorizované Neapoli. Místo toho se museli spokojit s jediným, za bezgólovou remízu 0:0. I tak dostali fotbalisté Sparty od čtenářů on-line deníku TÝDEN.CZ hodně slušné známky.

Premiantem byl tentokrát Marek Matějovský. Šikovný záložník vytvořil svým spoluhráčům několik skvělých šancí, což pozitivně hodnotili i čtenáři tohoto webu. Hůře naopak dopadl David Lafata, který tentokrát vyšel gólově naprázdno. 

Autor: - tab -Foto: ČTK

Další čtení

Věra Fejtová z Galerie a muzea Vysočiny Havlíčkův Brod (vlevo) a hutníci rozbíjejí tzv. houbu, která vznikla během pokusu o napodobení raně středověkého postupu tavby železné rudy v replice železářské pece postavené z jílu.

V Havlíčkově Brodě zkoušeli muzejníci znovu tavbu železa v peci postavené z jílu

Domácí
1. 5. 2026
ilustrační obrázek

Policie na Vysočině varuje před podvodnými SMS o dopravním přestupku

Domácí
1. 5. 2026
ilustrační obrázek

Slavia na dosah titulu, Baník na hraně propasti – nadstavba slibuje drama na obou pólech tabulky

Sport
1. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ