Drogy a zbraně. Fanoušci se na zápas fotbalistek "vybavili"

22. 3. 2019 13:11
Fanoušci PSG.
Fanoušci PSG.

Příznivci francouzského velkoklubu Paris Saint-Germain vezli na čtvrtfinálový zápas fotbalové Ligy mistryň s Chelsea do Londýna zbraně a drogy. Zjistila to při kontrole britská policie, která autobus s výpravou hostů cestou na stadion zastavila. Jeden muž byl obviněn z držení drog.

Skupinka příznivců PSG, zřejmě ultras, již ráno v den zápasu tropila v Londýně výtržnosti, u nichž musela zasahovat policie. Večer je pak přistihla se zbraněmi a noži. Od stadionu proto Francouzi odjeli s policejním doprovodem ještě před zápasem.

Chelsea první čtvrtfinále vyhrála na stadionu Kingsmeadow 2:0. Odveta v Paříži se bude hrát ve středu.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/imago sportfotodienst/Anthony BIBARD,via www.imago-images.de

Další čtení

ilustrační obrázek

Ministr Macinka mluví o „ústavním puči“, prezident Pavel považuje jeho slova za nebezpečná

Domácí
25. 6. 2026
Záchranáři prohledávají trosky zřícené budovy po zemětřesení v Caracasu

Země v nouzi: Venezuela žádá o mezinárodní pomoc po ničivém zemětřesení

Zahraničí
25. 6. 2026
Prezident Donald Trump tančí po svém projevu při zahájení veletrhu Great American State Fair na National Mall

Start zlatého věku, nebo stranická akce? Trump spustil oslavy 250 let USA

Zahraničí
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ