Drogy a zbraně. Fanoušci se na zápas fotbalistek "vybavili"

22. 3. 2019 13:11
Fanoušci PSG.
Fanoušci PSG.

Příznivci francouzského velkoklubu Paris Saint-Germain vezli na čtvrtfinálový zápas fotbalové Ligy mistryň s Chelsea do Londýna zbraně a drogy. Zjistila to při kontrole britská policie, která autobus s výpravou hostů cestou na stadion zastavila. Jeden muž byl obviněn z držení drog.

Skupinka příznivců PSG, zřejmě ultras, již ráno v den zápasu tropila v Londýně výtržnosti, u nichž musela zasahovat policie. Večer je pak přistihla se zbraněmi a noži. Od stadionu proto Francouzi odjeli s policejním doprovodem ještě před zápasem.

Chelsea první čtvrtfinále vyhrála na stadionu Kingsmeadow 2:0. Odveta v Paříži se bude hrát ve středu.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/imago sportfotodienst/Anthony BIBARD,via www.imago-images.de

Další čtení

Turecko a Somálsko osvobodily loď unesenou piráty, 14 únosců bylo zabito

Zahraničí
29. 8. 2026

Při ruském útoku u ukrajinské Buči zahynulo 37 lidí, zasažen byl vojenský sklad

Zahraničí
29. 8. 2026
V Obecním domě začala výstava Poklady světové filatelie III, na které je v Česku poprvé k vidění nejdražší poštovní známka světa One-Cent Magenta (na snímku), známá také jako Britská Guyana.

V Praze začala filatelistická výstava, která láká na nejdražší poštovní známku

Kultura
29. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ