Drogy a zbraně. Fanoušci se na zápas fotbalistek "vybavili"

22. 3. 2019 13:11
Fanoušci PSG.
Fanoušci PSG.

Příznivci francouzského velkoklubu Paris Saint-Germain vezli na čtvrtfinálový zápas fotbalové Ligy mistryň s Chelsea do Londýna zbraně a drogy. Zjistila to při kontrole britská policie, která autobus s výpravou hostů cestou na stadion zastavila. Jeden muž byl obviněn z držení drog.

Skupinka příznivců PSG, zřejmě ultras, již ráno v den zápasu tropila v Londýně výtržnosti, u nichž musela zasahovat policie. Večer je pak přistihla se zbraněmi a noži. Od stadionu proto Francouzi odjeli s policejním doprovodem ještě před zápasem.

Chelsea první čtvrtfinále vyhrála na stadionu Kingsmeadow 2:0. Odveta v Paříži se bude hrát ve středu.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/imago sportfotodienst/Anthony BIBARD,via www.imago-images.de

Další čtení

ilustrační obrázek

Rekordní horká noc? Meteorologové nevylučují pokoření maxima z roku 2013

Domácí
27. 6. 2026
ilustrační obrázek

Ambiciózní cíle Bundeswehru v ohrožení. Bude muset Německo oživit povinné odvody?

Zahraničí
27. 6. 2026
ilustrační obrázek

Od července méně na pojistném i paušální dani. Stát mění pravidla pro živnostníky

Domácí
27. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ