Milik obětí zločinu. Po utkání v Lize mistrů jej přepadli a okradli

4. 10. 2018 11:28
Neapolský útočník Arkadiusz Milik se stal obětí přepadení.
Neapolský útočník Arkadiusz Milik se stal obětí přepadení.

Neapolský útočník Arkadiusz Milik se po středečním utkání fotbalové Ligy mistrů s Liverpoolem (1:0) stal obětí ozbrojeného přepadení.

Podle místního listu Il Mattino mu cestou domů zablokovali silnici dva muži na motocyklu, jeden namířil na polského reprezentanta pistoli a vyžádal si hráčovy hodinky. Milik přišel o slavný model Rolex Daytona za 20.000 eur (přes půl milionu korun). Přepadení ohlásil na nejbližší policejní stanici.

Podobně byli v Neapoli okradeni v minulých letech jiní fotbalisté místního klubu Lorenzo Insigne a Slovák Marek Hamšík.

Autor: ČTK Foto: ČTK/ZUMA/Ernesto Vicinanza

Další čtení

ilustrační foto

Na budovu rakovnické 3. základní školy dá město instalovat solární panely

Domácí
28. 6. 2026
ilustrační foto

Vlak s více než 600 pasažéry zůstal v Německu stát bez klimatizace na trati

Domácí
28. 6. 2026
ilustrační foto

Vedra budou podle vědců ještě horší. Současná vlna láme rekordy

Domácí
28. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ