Evropská liga
Plzeň byla blízko postupu, končí také Boleslav i Sparta

15.08.2019 22:56 Původní zpráva

V Evropské lize zažily české kluby černý čtvrtek. Nepovedlo se postoupit ani Mladé Boleslavi, Spartě Praha nebo Plzni, která měla další kolo na dosah. Středočeši prohráli proti rumunskému FCSB 0:1 brankou v poslední minutě, která byla také jedinou v celém dvojzápase. Letenští zásluhou Hložkova srovnávacího gólu také sahala po postupu, ale v závěru turecký Trabzonspor využil okének v české obraně. A nakonec Plzeň držela postupový výsledek v prodloužení, ale proti oslabenému soupeři, belgickým Antwerpám, do závěrečného hvizdu inkasovala.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Typický obrázek českého fotbalu. FAČR je v konkurzu, reprezentace v tabulce na cca 73 místě. Hlavně, že bafuňáři mají koryta. Nás už můžou zachránit jenom SK Houslice a reprezentaci bude trénovat Jiřina Luňák.