Plzeň nestačila na Antverpy. Boleslav veze z Rumunska remízu

08.08.2019 22:26 Aktualizováno 08.08. 22:51

On-line

Obnovit

• FCSB - Mladá Boleslav 0:0, konec zápasu.

• FCSB - Mladá Boleslav, 87. minuta. Střídání, Auer jde na plac za Mešanoviče.

• FCSB - Mladá Boleslav, 83. minuta. Boleslav se v průběhu druhého poločasu dostala už pod velký tlak a teď Šedu proti Pantiruově tutovce zachránilo břevno! Boleslavský brankář dost možná míč ještě semaforem přizvedl.

• FCSB - Mladá Boleslav, 79. minuta. Šeda opět skvěle proti Comanovi! Mladý Rumun vypálil z první z hranice malého vápna, ale boleslavský gólman míč vytáhl mimo tři tyče.

• FCSB - Mladá Boleslav, 74. minuta. Ze hry je stažen boleslavský kapitán Marek Matějovský, jeho místo zaujal Lukáš Budinský.

• FCSB - Mladá Boleslav, 72. minuta. A znovu Coman! Šeda jeho dělovku bravurním zákrokem vyrazil na roh.

• FCSB - Mladá Boleslav, 68. minuta. Rumunský tým se začíná častěji objevovat před Šedou. Coman se dvakrát objevil v dobré šanci, jednou mířil jen těsně vedle boleslavské tyče.

• FCSB - Mladá Boleslav, 65. minuta. Jakubu Fulnekovi uvolnil místo na hrací ploše Tomáš Ladra.

• FCSB - Mladá Boleslav, 59. minuta. Ladra šel s Mešanovičem dva na jednoho, Ladra to vzal na sebe a těsně minul bránu. Druhá velká šance Boleslavi.

• FCSB - Mladá Boleslav, 56. minuta. Žlutá karta za simulování pro Murise Mešanoviče.

• FCSB - Mladá Boleslav, 53. minuta. Na druhé straně dostal kartu za ostrý skluz Oaida. Žádný další vzruch se při tropickém rumunském večeru zatím stále nekoná.

• FCSB - Mladá Boleslav, 46. minuta. Začal druhý poločas a Nikolaj Komličenko si hned v úvodu vysloužil žlutou kartu.

• Antverpy - Plzeň 1:0, konec zápasu.

• Antverpy - Plzeň 1:0, 90. minuta. Nastavují se čtyři minuty.

• FCSB - Mladá Boleslav, 45. minuta. Konec prvního poločasu. Boleslav nebyla horším týmem a také si vypracovala jedinou velkou příležitost dosavadního průběhu, Bucha ale hlavou minul.

• Antverpy - Plzeň 1:0, 86. minuta. Kayamba z dobré pozice netrefil bránu. Ojedinělá příležitost Viktoriánů.

• Antverpy - Plzeň 1:0, 83. minuta. Na závěr zápasu nahradil na hrotu útoku Krmenčíka Tomáš Chorý.

• Antverpy - Plzeň 1:0, 80. minuta. Svěřenci Pavla Vrby mají už jen deset minut na vstřelení důležitého venkovního gólu. Domácí jsou ale v obraně velmi pozorní a na hrotu navíc stále zlobí Mbokani.

• FCSB - Mladá Boleslav, 40. minuta. A vzápětí první tutovka! Mešanovič našel ve vápně v plném běhu Buchu, který na přední tyči těsně minul hlavičkou bránu.

• FCSB - Mladá Boleslav, 39. minuta. Zápas bez šancí směřuje k bezgólovému prvnímu poločasu. Ani atmosféra na stadionu není kdovíjaká.

Autor: mor , ČTK