Sparta zná soupeře pro 2. předkolo. Utká se s Levadií Tallinn

8. 7. 2014 20:27
Fotbalisté pražské Sparty.
Fotbalisté pražské Sparty.

Fotbalisté Sparty si v 2. předkole Ligy mistrů podle očekávání zahrají s Levadií Tallinn. Estonský mistr dnes rozdrtil v odvetě 1. předkola sanmarinskou La Fioritu 7:0 a dvojzápas vyhrál jasně 8:0. Úvodní duel odehraje Sparta s Tallinnem příští úterý na Letné.

V prvním duelu na půdě sanmarinského šampiona Levadia zvítězila 1:0 až gólem v třetí minutě nastavení, v dnešní odvetě ale prolomila soupeřovu obranu už po sedmi minutách, kdy se prosadil Kulinitš.

Po půlhodině zvýšil Subbotin a estonskému favoritovi tak nemuselo vadit, že stejný hráč nedal ještě do pauzy penaltu. Po přestávce Levadia přidala v exhibičním tempu dalších pět tref, celkově soupeře přestřílela 26:4.

První zápas 2. předkola by Sparta s Tallinnem příští úterý měla sehrát na Letné od 20:45, odveta je na programu o týden později.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Prezident Petr Pavel

Prezident Pavel se ohradil proti výrokům Macinky o ústavních soudcích

Domácí
8. 1. 2026

Jizerská padesátka hlásí plno: hlavní závod je vyprodaný, hrozí rekordní účast

Sport
8. 1. 2026
ilustrační foto

Slavný nevěstinec v Praze po letech končí. Místo něj bude policie a kanceláře

Domácí
8. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ