17.09.2019 20:53 Původní zpráva Aktualizováno 17.09. 22:41

On-line

Obnovit

• 90+9

Slavia si z Milána odváží cenný bod. Kdo by to byl řekl, že remíza bude po zápase úspěch pro Inter. Slavia předvedla skvěle organizovanou hru, naběhala desítky kilometrů a hvězdy italského týmu dokázala dostat do úzkých. Na tvářích sešívaných je dokonce vidět zklamání, tak blízko byli senzační výhře. To je pro dnešek vše, děkujeme za pozornost.

• 90+9

Konec zápasu.

• 90+8

Poslední půlminuta zápasu! Bod je blízko.

• 90+7

Lukaku ve stoprocentní šanci! Kolář jeho hlavičku fantastickým zákrokem vyráží. Nakonec se ale mával milimetrový ofsajd, ale i tak svělý postřeh.

• 90+6

Lazaro je po střele Politana v ofsajdu. Slávisté mohou oddychnout.

• 90+5

San Siro bouří a žádá si přídavek.

• 90+3

Teď to bude těžký boj.

• 90+2

Góóól! Sensi sice trefil z přímáku břevno, ale míč se odrazil k Barellovi a ten trefil z voleje přesně. Stav utkání 1:1.

• 90+2

Výborná pozice pro Inter, přímý volný kop z dvaceti metrů.

• 90+1

Nastavuje se 8 minut. Takovou porci moc lidí nečekalo.

• 90

Sešívaní i v poslední minutě běhají seč jim síly stačí. Hraje se stále v bezpečné vzdálenosti od Koláře.

• 88

Ke střele natáhl neklasicky stoper Škriniar, ale i jeho Kolář v pohově vychytal.

• 88

Dnes již poněkolikáté skvěle pozičně Souček!

• 87

Útok je nejlepší obrana. Slávisté drží balon u rohového praporku Interu.

• 85

Hrdina Peter Olayinka má odpracováno, na poslední minuty ho střídá Lukáš Provod.