Fanoušci <span>zahřívali trávník,</span> aby se mohl hrát fotbal

Sport
19. 2. 2008 15:44

Fanoušci anglického fotbalového klubu Rochdale, který hraje čtvrtou ligu, vlastními silami rozehřívali zmrzlý trávník. V teplotách pod bodem mrazu na okraji hřiště ve zhruba čtyřiceti kotlích pálili dřevo a uhlí, aby byl hrací povrch dostatečně měkký pro středeční zápas s Notts County.

Navzdory mimořádnému úsilí však boj s tuhým mrazem prohráli a duel byl odložen. Přesto budou kolem hřiště topit dál, aby se mohl odehrát alespoň důležitý sobotní zápas s Wycombe Wanderers. Chtějí sehnat více kotlů, aby bez přerušení pokryli celý obvod hřiště.

"Naši fanoušci ukázali, že jsou prostě nejlepší, a nemůžeme jim dostatečně poděkovat," uvedl na klubových internetových stránkách předseda Rochdale Chris Dunphy.

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Hrdina z druhého břehu: Surovčík děkuje slávistickému masérovi

Sport
13. 5. 2026
ilustrační obrázek

Reprezentace vyzve Kosovo na Letné, pak odletí na mistrovství světa

Sport
11. 5. 2026
ilustrační obrázek

Pirk po derby: Poprvé v životě se stydím, že jsem slávista

Sport
10. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ