Fotbalová devatenáctka porazila Gibraltar a postoupila

Sport
19. 10. 2013 17:35
Trenér reprezentační devatenáctky Miroslav Koubek.
Trenér reprezentační devatenáctky Miroslav Koubek.

Čeští fotbalisté do 19 let zvládli i druhý zápas v kvalifikaci mistrovství Evropy a po vítězství 3:0 nad Gibraltarem v Ostravě postoupili s předstihem do další fáze.

Stejně jako v prvním utkání proti Kypru skórovali Mašek a Buchvaldek, autorem třetího gólu byl Schick.

První část kvalifikace zakončí svěřenci trenéra Miroslava Koubka úterním duelem v Opavě proti Chorvatsku. Do zápasu nastoupí už s jistotou, že si příští rok na jaře zahrají v elitní fázi kvalifikace, z které projdou vítězové sedmi skupin na červencový finálový turnaj v Maďarsku.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Slavnostní zahájení 23. ročníku Olympiády dětí a mládeže. Hokejista Roman Červenka zapálil olympijský oheň.

Ceremoniál se zapálením ohně zahájil v Praze Olympiádu dětí a mládeže

Sport
21. 6. 2026
Jezdec kategorie Moto2 Filip Salač

Dramata na Masarykově okruhu: Salač na bedně, premiérová výhra pro Danishe

Sport
21. 6. 2026
Utkání mistrovství světa ve fotbale Česko - Jihoafrická republika

Fanoušci v akci: Podívejte se na exkluzivní snímky z utkání Česko – Jihoafrická republika

Sport
21. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ