Fotbalová devatenáctka porazila Gibraltar a postoupila

Sport
19. 10. 2013 17:35
Trenér reprezentační devatenáctky Miroslav Koubek.
Trenér reprezentační devatenáctky Miroslav Koubek.

Čeští fotbalisté do 19 let zvládli i druhý zápas v kvalifikaci mistrovství Evropy a po vítězství 3:0 nad Gibraltarem v Ostravě postoupili s předstihem do další fáze.

Stejně jako v prvním utkání proti Kypru skórovali Mašek a Buchvaldek, autorem třetího gólu byl Schick.

První část kvalifikace zakončí svěřenci trenéra Miroslava Koubka úterním duelem v Opavě proti Chorvatsku. Do zápasu nastoupí už s jistotou, že si příští rok na jaře zahrají v elitní fázi kvalifikace, z které projdou vítězové sedmi skupin na červencový finálový turnaj v Maďarsku.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Trénink juniorské hokejové reprezentace v rámci přípravného kempu před odletem týmu na turnaj do Finska

V plné síle do Finska. Dvacítku čeká ostrá prověrka i zkouška v únavě

Sport
24. 8. 2026

Uhynul nejúspěšnější klusák všech dob Varenne, vydělal 145 milionů korun

Sport
18. 8. 2026
Závodník Martin Fuksa pózuje fotoreportérům v rámci tiskové konference české reprezentace v rychlostní kanoistice před odjezdem na mistrovství světa v Poznani

Fuksa míří na mistrovství světa s bilancí pěti výher. Roli favorita si užívá

Sport
18. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ